Problem Z Lee...

Status
Zamknięty.

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
witam. miałem problem bo nigdzie nie było Lee. zainstalowałem patcha.1.06 i Lee sie pojawił, lecz gdy z nim porozmawiałem ten najzwyczajniej się ulotnił. poszłem za nim i doszłem z nim do wielkiego muru przed którym było chyba z 10 demonów... gdy się z nimi rozprawiliśmy on przeszedł przez ten mur(?) i poszedł sobie... ja chcąc iść za nim, wyszłem na skałe i ominołem ten mur, widziałem że Lee stoi przedemną jakieś 30kroków. próbowałem do niego iść lecz się nie da. wygląda to tak jakby był to koniec mapy(a przedemną są drzewa itp.) nie wie ktoś jak przywrócić Lee do porządku? aha ten mur znajduje się na północ od Vengardu, przy morzu. może ktoś zna kody na przywoływanie?
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Spawn Lee
W jednej misji Lee idzie pod Gothe, może to ta ?
A jeśli chcesz sie przenieś do niego to goto Lee
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
CYTAT
Aktywacja kodów jest niezwykle prosta. W Gothicu 3 musisz edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini” (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Znajdź w tym pliku wers:

TestMode=false

i zamień go na:

TestMode=true


http://gothic.org.pl/gothic-3/kody.html


Pozdr
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
niestety, w ZB kody włancza się inaczej, bo gdy weszłem do pliku ge3.ini to tam zamiast TestMode=False było TestMode=True....
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Możesz jeszcze poczekać aż Kacpi wpisze kody na stronie głównej albo jest ktoś kto juz zna, i będzie chciał się podzielić.
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Kody aktywuje się dokładnie jak w podstawce a same kody sie nie zmieniły wiec w czym proble ??!
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
coż... robie tak jak należy tzn. CYTAT
Aktywacja kodów jest niezwykle prosta. W Gothicu 3 musisz edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu ?Ini? (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Znajdź w tym pliku wers:

TestMode=false

i zamień go na:

TestMode=true


gdy wchodze do tego pliku, to zamiast TestMode=false jest TestMode=true, a więc wchodze do gry, naciskam ` i nic się niedzieje, więc w tym jest problem... a dokładnie to mam tak:

[Game]
TestMode=true
PlayerStart=PC_Hero
NoMenu=false
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
[Game]
TestMode=true
PlayerStart=PC_Hero
NoMenu=false
ja mam tak
Może jest to spowodowane brakiem patcha
A jeśli bardzo Ci zależy to przereinstaluj grę
Więcej pomóc sie nie da
A jeśli masz jeszcze z czyms problem napisz na GG Bedzie szybciej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom