Problem Z Kopalnią W Klanie Młota. Orkowie Znikąd.

Status
Zamknięty.

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Mam problem, idę wgłąb kopalni wybijam wszystkich i nagle z tyłu mi wyskakują orkowie (prawdopodobnie to wstali ci zabici), a nie mogę dobijać bo gra uważa, że oni są już zabici i nie wiem co mogę zrobić. Skąd się pojawiają ci orkowie na plecach. Proszę o pomoc.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Jak na moje to ta cała kopalnia to jeden wielki bug.
U mnie było to samo plus jeszcze orkowie ze ścian i kule ognia przez "Podłogę". Proponuje wyciąć wszystko co sie da aż się nie będą pojawiać.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
No takie bugi się zdarzają w G3.Oni wogóle nie powinni wstawać,gra powinna ich automatycznie określać ich jako wrogów,i zabijać od razu.A napewno wybijałeś wszystkich orków po drodze ,czy mogłeś jakoś ich ominąć??No cóż w tej sytuacji pozostaje ci tylko ich tłuc z kuszy,luku magii.

Pozdroo
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Często jest tak, że orkowie, którzy są na uboczu Cię nie widzą. Dopiero jak później zaczniesz walczyć to oni se przypominają, że jest wojna :D. No cóż nie ma na to rady, chyba, że masz jakiś save przed wyjściem na taki ośnieżony teren, oni są tam. A jeśli chodzi o coś innego, to się poddaje. Spróbuj, może pomoże.
Pozdrawiam
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Dzięki za pomoc. Ale teraz mam inne pytanie. Jak się dostać do tej kopalni dolnym wejściem, bo tam mnie miał zaprowadzić Mort, ale zginął (nawet o tym nie wiedziałem), a nie mam save kiedy jeszcze żył. Więc jakby ktoś mógł zamieścić link do mapy, na której jest pokazane dolne wejście do kopalni. Albo prosiłbym żeny sam zaznaczył na jakiejś mapie i podał link. Z GÓRY DZIĘKI.

Ponoć tej kopalni nie można zdobyć od góry (trzeba wejść dolnym wejściem), bo właśnie chyba przez to występuje bug z orkami znikąd.
 

tiko35

New Member
Dołączył
1.8.2008
Posty
1
ja też mam pytanie czy to bug czy nie odnośnie tej kopalni.czy też tak macie że zabijacie połowe orków jednym ciosem miecza ognistego, to jest jakis bug? bo czasem musze się meczyc tak jak normalnie z zabiciem kazdego a czasem elitarnego wojownika orkowego jednym ciosem zabijam...i to tylko tak jest w tej kopalni..macie cos takiego"?
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
To jest bug tej kopalni bo nie możesz iść z góry musisz znaleźć dolne wejście i wtedy zabijać orków. Ja też zabijałem część jednym ciosem. Dlatego najlepiej iść dolnym wejściem. Albo użyć kodów :p
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Zabijanie jednym ciosem to jest Szał Bitewny a nie żaden bug :p a jak nie mozesz Orków Dobijać to Przyzwij Golema albo Demona to On to zrobi za Ciebie :D
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
A może jeszcze mi powiesz, że ork wylatujący ze ściany, którego się zabija jednym ciosem to też nie bug. Zabijanie jednym ciosem orka i ogólnie wszystkiego zdarzyło mi się tylko w tej kopalni, więc to chyba o czymś świadczy (BUG).
A poza tym niepotrzebny jest żaden demon, bo sam potrafie zabić orka, jest podświetlony na czerwono, więc nie muszę go wcale dobijać. Tak zdarza się tylko w tej kopalni, więc to BUG.
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
nie to nie jest żaden bug gra jest nie do procowana pod tym względem że potwory mogą przełazić przez ściany a ty nie a po za tym to nie musiałbyś zwiadowca że go jednym ciosem zabijasz LOL
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Wiem, elitę też jedym zabijałem. Ale ja powiedziałem, że ork wyleciał zza ściany a nie zza niej wyszedł, poruszał się nie ruszając nogami i to bardzo szybko, więc to bug. A poza tym niedopracowanie to jest bug. Widać, że nie rozumiesz tego pojęcia BUG.
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
no to masz chłopie problem z tą kopalnią ale wiem co to jest bug a po drugie czasami nie idzie tak jak się planuje i ja czasami mam że raz zabije jednym a raz dwoma
 

Shadow.87

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
jesli macie orków którzy ciągle wstają tzn że uznani są jako neutralni. Patch 1.6 chyba naprawia tych orków z kopalni wiec zainstalujcie.
ALE jest też na to rada:

jeśli powalicie orka (tzn padł na ziemie- ale zaraz wstanie bo był neutral) i leży to musisz:
1. podejśc do niego i przycisnąć prawy przycisk myszy, jak pokaże się nazwa orka [wojownik , elitarny wojownik, zwiadowca etc) zobaczysz też pasek jego życia u góry i że regeneruje mu się życie leżąc (dlatego wstaje) musisz kliknąć lewy przycisk (trzymając ciągle prawy!)

czyli w skrócie klikamy prawy przycisk myszy wskazując na lezącego orka i dobijamy lewym.
Wtedy bezi zrobi dobicie wroga tak jak to mialo miejsce w 1 czy 2. To działa na KAŻDEGO npc którego powalimy. tylko jeśli nas uderzą podczas dobijania to nie dobijemy;p

wręcz niezbędna sprawa dla zadań typu pozbądź się patrolów orków wokół reddock albo pozbycie się orków polujących na druidów albo przy farmie na pł od trelis dla nemory
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom