Problem Z Komputerem ?w Gothicu/ Systemem?

Status
Zamknięty.

janik777

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
3
:( Witam.Mam problem dotyczacy Gothica 2 ... . Gram sobie jestem Magiem wlasnie mam wyruszac do Kolonii i cos mi sie stalo i na komputerze o paremtrach : Athlon 4000+ /2,11 x2 ,Geforce 7600GS/ 1Gb Ram ddr2 (Geila)na szynach 600 /dysk samsung 160gb (pelna nazwa to yy - Samsung HD161HJ) Gra poprostu zaczela mi sie zwieszac tzn .jedna porzadna zwiecha i nic nie moge zrobic albo reset albo alt+ctr+del :| a raz mi wyskoczyl bład 'out memory' zapomnialem co dokladnie no to zwariowalem dokumentnie. Nie rozumiem dlaczego mi sie zwisza na kompie ,na ktorym Gothic 3 chodzi bez problemu (dokupie ram i chodzi na medium/full) a tu mi sie na G2 zawiesza . Wiec teraz problem czy to system czy komputer (pewnie system) Wiec prosba pomozcie mi znalesc blad lub co moge miec z systemem nie tak . Aha Gra pochodzi z plyty z gazety wyborczej :=). Przeinstalowalem i znow to samo :( a 2 wczesniej gralem i nic takiego mi sie nie dzialo gralem chyba okolo 8 godzin i nic a teraz pogram 5 min i boom zwiecha w innych grach jak :Assasin Creed ,Counter Strike Source wszystko smiga bez zawiechy a tu mi sie G2 zwiesza :((
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Przeinstalować grę pan próbował?
EDIT: Przepraszam. Nie doczytałem. Mój błąd.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
CYTAT
Przeinstalowalem i znow to samo sad.gif
pisze, że instalował ponownie ;]
CYTAT
out memory
raczej problem nie leży po stronie sprzętu, zobacz może pamięć wirtualną, może trzeba ilość zwiększyć? Nie znam się zbytnio na tym :)

Spróbuj znów wywołać ten błąd i daj screena, to zobaczymy.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pamięc wirtualną...zwiększyć.........tą co masz razy 2,5

Panel sterowania->system->Zaawansowane->Ustawienia(wydajność)->zaawansowane-<Pamięć Wirtualna

Zrobić niestandardowe i 1024x 2,5 = 2560
Ustawiasz tą wartość po czym zapisujesz
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
a nie probowales wgrac save'a od jakiegos kolegi lub z neta???
a savy Ci sie wczytuja chociaz???
 

janik777

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
3
ta wszystko dziala tylko po prostu po 3 -5 min grania porosttu sie zwiesza i nic nie moge zrobic. Jedynie reset a windows mam xp proffesional

Mozecie mi pomoc z ta pamiecia wirtualna, bo yeed mi napisal no ale ja nigdy sie z tym nie bawilem. Wczoraj mi Bojan napisal jak zmienic to zmienilem na dysku z windowsem ale tam gdzie gre nic nie zmienialem ;/ tutaj jest ss jak to wyglada tzn jak mam zrobione w opcjach wirtualnych ////
http://img137.imageshack.us/my.php?image=nanetavo9.png Edit: Mzona Zamknąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom