Problem Z Kompem

Status
Zamknięty.

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Mam pewien problem (jak dla mnie bardzo duży) mianowicie, ostatnio zainstalowałem Fife 2006 i jak zapewne wiecie potem musze uruchomić to Deamon Toolsem a, że nie miałem Deamona to go ściągnąłem, zainstalowałem, zresetowałem komputer i gdy go włączyłem wszystko zaczęło się strasznie mulić, nie dość, że aby się zalogować na użytkownika musze czekać 5 minut to jeszcze otwarcie wszystkich programów trwa z 10 minut;/;/..Wszystko chodzi bardzo wolno chodź nigdy tak nie było,przywróciłem system i nic..dalej to samo..na dodatek cały czas koło strzałeczki pojawia mi się klepsydra i znika i tak co 2-3 sekundy nonstop..;/;/ Nie wiem co mam robić..prosze o pomoc

P.S.Jeśli ktoś ma mi powiedzieć tylko, że mam zdefragmentować to niech najlepiej nic nie mówi..no chyba, że ta osoba jest na 100% pewna, że to jedyne wyjście i nic więcej nie da się zrobić..

Proszę o szybką pomoc, naprawde:(
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Spróbuj moze odistalować daemona... chyba ze tak sie muli że nie wiejdziesz do dodaj usuń. Nigdy czegoś takiego nie miałem...bardzo dziwne. A jak tak ta klepsydra wyskakuje to na kompie świeci się te światełko które pokazuje że komp pracuje? jeśli nie to może być to również wirus...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Deomona odinstalowałem wcześniej i nic..tak to światełko cały czas się świeci..hmm czy to wirus?Właśnie skanuje kompa i później będę wiedział, jak coś to edytuje posta..


Edit:
Heh sam sie naprawił..cały czas miałem włączonego nic nie robiłem i wkońcu już zaczął chodzić normalnie..może poprostu są upragetował czy co..w każdym razie dzięki, że chociaż chciałeś pomóc..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom