Problem Z Kodami

Status
Zamknięty.

jajkowaty

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
1
W folderze .Ini zmieniłem tą linijkę z false na true, a konsola nadal się nie pokazuje. Skopiowałem cały folder i nadal nic. Nie wiem czemu ale kiedy naciskam ten przycisk pod Esc to wyskakuje mi coś takiego: `
Proszę o pomoc.
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
Nikt nie odpowie , mam doslownie to samo , zmienilem w g3.ini na true a konsola nadal sie nie otwiera , patrzalem na zagranicznych forach , duzo osob ma to samo , ale odpowiedzi juz nie , wciskam ` (nad tabem) i nadal nic , a kiedys probowalem marvinem ( na innym kompie i plycie ) i dzialalo a teraz i g3.ini na true nie dziala i marvin , HELP !! Patch 1.12
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
Dobrze , zainstalowalem najnowszego patcha v1.60 , teraz dziala marvin , ale konsoli nadal brak !! Co jest nie tak ?? G3.ini edytowalem .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
wchodzisz do folderu "DATA" i tam robisz folder _CompiledImage a w tym folderze robisz new folder _Intern
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
Juz takie foldery mialem odrazu , ale dobra , usunalem je , wlaczylem gothica Stworzylem nowe foldery _CompiledImage , _Intern ale nadal nic ... Inny pomysl ??
 

seba265

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
10
jedyne co to moge zmieniac procesy cheatem engine , ale prosze o pomoc, konsola nadal nie dziala !!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli macie Visty to wam nie zadziała. A jak macie XP lub coś innego to powiem wam, że wasz problem jest dziwny.
 

Copex

New Member
Dołączył
26.10.2008
Posty
1
Mi działają tylko 1 kod nie a mianowicie give gold x gdy go wpiszę w konsoli piszę give gold to player ekwipunek(000000000000) czy coś takiego co mam zrobic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom