Problem Z Kodami

Status
Zamknięty.

Killaz

New Member
Dołączył
28.6.2008
Posty
7
Witam. Mam pewien problem. Otóż gram jeszcze raz w Gothica 3 i chciałem zagrać na kodach, ale niestety nie działa mi kod "give". W dodatku jak wpiszę marvin nic się nie dzieje, albo po prostu konsola mi się blokuje z napisem marvin mode deactivated czy jakoś tak. Działa mi god, spawn itd, ale nie działa give! Wpisuję:

give It_Key_Lockpick 100 i brak, a jak give zamienię na spawn to owszem, działa, ale spawn da mi tylko 1 wytych! Pomóżcie, bo już nie wiem co robić ;/
 

Killaz

New Member
Dołączył
28.6.2008
Posty
7
Ja wzoruję się na tym artykule, przepisuję z tego komendy, ale nic! Ale dobrze, teraz wytrych działa, nie wiem dlaczego, może raz działa, raz nie? :) Mniejsza z tym, następny problem ;/ Złoto. Jak powinna wyglądać komenda na złoto? wpisuję:

give gold 10000 i nic, piszę że tam add item, ale to nawet jak bym wpisał give srakanamaxa 132152 też by tak pisało :( A złota jak nie było, tak nie ma !
-----
Dobra, temat rozwiązany, wasza jedyna strona ma prawidłową komendę na złoto, czyli: give It_Gold x. Wszędzie było: give gold x, czyli źle, teraz nie ma problemu. Temat można zamknąć.


Następnym razem napisz PW do jednego z moderatorów. Nie pisz podwójnych postów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom