Problem Z Kamieniem Z Bragi

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam moze mi ktos powiedziec jak zdobyc kamien teleportacyjny ? wiem ze ma go kupic od daniny ale niestety po pobiciu go (na poczatku gdy wlalzlem do varantu) zapomnialem wziasc kamienia... spostrzeglem sie dopiero wtedy gdy chcialem wrocic z Mora Sul...
teraz gdy zaczynam go bic pol miasta mnie atakuje (m.in. straznik przy bramie i Luca)
mozna cos z tym zrobic ? (save'a nie mam)

ostatecznie moge sie zgodzic na kod... bo to w zasadzie wyjatkowa sytuacja

:)
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Proponuje wyprowadzic go z miasta. Tzn. z duzej odleglosci strzelisz raz do niego z łuku a potem uciekasz. Ale on koniecznie musi biec pierwszy. Mysle ze daloby sie to zrobic ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Filip3k @ 28-11-2006, 18:36) [snapback]128509[/snapback]

Proponuje wyprowadzic go z miasta. Tzn. z duzej odleglosci strzelisz raz do niego z łuku a potem uciekasz. Ale on koniecznie musi biec pierwszy. Mysle ze daloby sie to zrobic ;)

~Pozdrawiam
Filip3k



jak to musi "biec pierwszy" nie zaczailem tego fragmentu :D
a jak do niego strzele to mnie nie zaczna straznicy albo ktos gonic ?
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
To może sprubuj wyzwolić miasto, no może sprubuj załatwić go jakoś cicho podczas snu.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Wismerin120 @ 28-11-2006, 19:48) [snapback]128533[/snapback]

To może sprubuj wyzwolić miasto, no może sprubuj załatwić go jakoś cicho podczas snu.



No wlasnie on sie nie rusza wogole z miejsca caly czas stoi tam gdzie stal straznicy to samo...
a jak go leje to niedosc ze pol miasta sie zbiera to jeszce diego go dobija... :/
a nie ma czegos jak MARVIN ?
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Jest sposób powiedz diego "chodź za mną" i zostaw go gdzieś na pustyni. Wejz na jakiś budynek i strzelaj do nich z łuku lub z kuszy. Nie ma tam zbyt wiele wojowników a więc powinienieś sobie poradzić.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Wismerin120 @ 28-11-2006, 20:15) [snapback]128539[/snapback]

Jest sposób powiedz diego "chodź za mną" i zostaw go gdzieś na pustyni. Wejz na jakiś budynek i strzelaj do nich z łuku lub z kuszy. Nie ma tam zbyt wiele wojowników a więc powinienieś sobie poradzić.



ale ja nie chce wszystkich pozabijac wlasnie chodzi oto zeby nie zabic a zdobyc...
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
No to sprubuj szybko go pokonać wziasc jego kamień i uciekać. Może gdy wrócisz nie bedą cię atakować no ale nic pewnego.
Nie ma tam zbyt wielu wojowników no ale i tak musisz się spieszyć. A przed tym radzę wykonać questy. Bo to chyba ostatni sposób który może wykonać nie zabijając wszystkich i nie używając kodów.
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
w tym przypadku jedynym sposobem tak jak powiedzieli ci wyżej jest albo wybicie całego miasta albo po prostu zrobienie loada przed tym jak go pierwszy raz pobiłes jest jeszcze jeden sposób na jego zabicie jesst to wtedy jak pójdzie spać w nocy (ale nie wiem czy to zadziała jakoś tak teraz mi to wpadło do głowy :D)
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Albo naucz sie Czaru Uspienie.
Sproboj go Uspic ale w nocy.Wchodzisz do jego chaty a on wstaje i pyta sie czemu go budzisz.
Wtedy ty go usypiasz i okradasz.
Moze nikt tego nie zobaczy. Albo naucz sie mistrzowskiego okradania ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom