Problem Z Instalacja

Status
Zamknięty.

kacpek

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
Oto moj problem: instaluje arcanie, wszystko idzie dobrze do instalacji nvidia physyx, wtedy pojawia sie okno w ktorym jest tylko "tekst"
jezeli pomine nvidie to pozainstalowaniu i probie odpalenia gry pojawia sie komunikat o problemie i polecenie skontaktowania sie z pomoca tech.
jezeli ktos ma rady lub pomysl jak mi pomoc, to bede wdzieczny.
 

moherlol3

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
16
czytalem gdzies dzisiaj na ten temat, dowiedzialem sie ze w przypadku autora postu (ktorego czytalem) problem zniknal po 30 minutach czyli instalacji tego psyhx sie zwyczajnie odwiesila,,,
nie wiem natomiast ile w tym prawdy a ile klamstwa :) sprobuj, nie masz nic do stracenia
 

snake_1

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
6
Niestety, czekalem bite 3h i nic.
Caly czas ten sam ekran.

Po anulowaniu tego postaraj się zainstalować jeszcze raz z płyty sam PhysicX
ewentualnie sterowniki karty graficznej.

U mnie i na lapku i na piecu poszło gładko ale po wyłączeni firewalla ... nawet dodanie do zaufanych i do wykluczeń nie pomogło.
 

moherlol3

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
16
ew odinstaluj physx przed instajacja i wgraj swiezutki ze strony producenta (google: nvidia physx pobierz) po zainstalowaniu najnowszej wersji przystap ponownie do instalacji tym razem odznacz Nvidie PhysX jesli to nie pomoze to sprobuj jak pisal kolega wyzej, wylacz chwilowo firewalla (zapore systemowa) oraz program antywirusowy i zainstaluj pelna (ze wszystkim) wersje gry

dodam jeszcze ze gdzies na forum byl jakis problem i pomoglo zrzucenie zawartosci plyty DVD na dysk twardy i instalacja wlasnie z niego, przykladowo kopiujesz zawartosc oryginalnej plyty na (np) D:\Gry\ArcaniAGothic4-zawartosc_plyty i klikasz setup z tego folderu zamiast z plyty
 

kacpek

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
Udało mi się. Wystarczy usunąć nvidie physyx i zainstalowac z plyty G4.
Niestety tu pojawia się kolejny problem-grafika.
Mianowicie, światło jest jaskrawo białe wskutek czego prawie nie da się patrzeć na ekran.
Więc znów prosze o pomoc!
 

karmis

New Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
3
Może pomoże ci zainstalowanie hotfixa. Ja miałem podobny problem, podczas instalacji został automatycznie ściągnięty hotfix i zainstalowany, więc myślałem że uniknę jasnego światła, (to się dzieje gdy pada deszcz), ściągnąłem osobno plik hotfixa ze strony cd-projekt i zainstalowałem, problem zniknął. Od tej chwili gram już jakąś 4 godzinę i gra jest płynna i stabilna, nie wiesza się. Dodam że gram w rozdzielczości 1680x1050 na max detalach, mam GTX 260 i Core2Duo E8400 i 4 GB RAM
 

larys144

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
3
mam problem jak uruchamiam gre wyskakoje mi komunikat arcania exe i sprawdz konfiguracje a mam w kompie atlon 64x2 dual core procesor 5600+ 2,81 GHz 2GR

a jeszcze jedno mam karte graficzna GF 8800 GTS
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5463/Visual_error
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom