Problem Z Instalacja

Status
Zamknięty.

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
Jakis czas temu kupilem Gothica 3, zainstalowalem i wszystko dobrze dzialalo, procz tego, ze przycinalo gre. Jako, ze tak sie nie dalo grac, to skasowalem ja, po jakims czasie ulepszylem sobie komputer i zainstalowalem Gothica ponownie, ale gdy probuje wlaczyc gre, to pojawia mi sie komunikat:

D:\Gothic III\Gothic3.exe
Nie mozna uruchomic aplikacj, poniewaz jej konfiguracja jest niewlasciwa. Problem ten moze rozwiazac ponowne zainstalowanie aplikacji.

Instalowalem gre pare razy i ciagle sie to pojawia. Jak juz pisalem - kiedys ta gra normalnie mi sie odpalala. O co moze chodzic? Co mam zrobic? Z gory dzieki.

P.S.
Nie pytajcie o to jaki mam komputer, bo gdy mialem gorszy, to gra odpalala, wiec nie w tym problem, ze jest za slaby. Prosze jedynie o propozycje rozwiazania tego problemu.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To wina sprzęty raczej nie jest. Takie coś mi też wyskakuje często w różnych grach. I nic z tym nie umiem zrobić. Jedynie po formacie jest dobrze. Jeżeli nie żal ci tego co masz na HD to spróbuj.
 

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
Zupelnie nie zal, bo nic konkretnego tam nie mam, problem w tym, ze formata robilem chyba 3 dni temu.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Hmm... Masz jakiś program Anty Wirusowy? Bo niektore głupieją i często wykrywają wirus w pliku, który nie jest zawirusowany. Może właśnie wykrył takie coś w Gothic 3.exe i nie pozwala tego otworzyć. Spróbuj odinstalować Antywirusa (jeżeli go masz). Jak to nie zadziała, to ja już nie wiem.
 

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
Ok, mam antyvirusa, sprobuje tak zrobic, ale nie sadze by sie udalo, ja mam chyba po prostu pecha.

Wlasnie sobie jeszcze cos przypomnialem... po tym jak juz sama gra sie zainstaluje, rozpoczyna sie instalacja czegos, nie wiem czego, pamietam tylko, ze w nazwie mialo "microsoft c+++" (czy jakos tak). W pewnym momencie przerywa sie instalacja tego programu i o ile dobrze pamietam, wyskakuje komunikat o jakims problemie zwiazanym z plikiem .dll (czy jakos tak). Moze to przez to wszystko sie chrzani? W ogole to sami wiecie... przy zmianie z C na D pokazuje, ze nie ma wolnego miejsca, wiec moze ogolnie cos z plyta jest nie tak? Trza w tym momencie zaznaczyc, ze gre mam oryginalna i plytka nie jest porysowana, ani takie tam.

Zauwazylem jeszcze cos - na pudelku pisze, ze gra potrzebuje 4,6 GB wolnego miejsca na dysku, mimo tego, ze zajmuje 3 GB z kawalkiem. Na dysku D nie mam juz nawet tych 4,6 GB, ale mam wystarczajaco duzo miejsca, by wgral sie Gothic. Moze problem jest w tym i jednak powinienem zwolnic troche miejsca do tej granicy 4,6 GB?
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
CYTAT(Floyd9 @ 30-12-2007, 14:10) [snapback]164476[/snapback]
Zauwazylem jeszcze cos - na pudelku pisze, ze gra potrzebuje 4,6 GB wolnego miejsca na dysku, mimo tego, ze zajmuje 3 GB z kawalkiem. Na dysku D nie mam juz nawet tych 4,6 GB, ale mam wystarczajaco duzo miejsca, by wgral sie Gothic. Moze problem jest w tym i jednak powinienem zwolnic troche miejsca do tej granicy 4,6 GB?


hmm... gdyby to chodziło o miejsce na dysku to gra nie zaczeła by się nawet instalować... Wyskakiwał by cały czas komunikat że bark miejsca na dysku :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom