Problem Z Grobem Na Zachodnim Wybrzeżu

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jakoś mnie natchnęło na powrót do Risen, jestem już w drugim rozdziale na etapie zbierania dysków. Jeden dysk będę miał ze skarbu Stalowobrodego, jednak najpierw muszę obrabować 5 grobów bezimiennych wojowników. Mam problem z umiejscowieniem jednego, mianowicie chodzi mi o ten na zachodnim wybrzeżu, jak już z resztą domyśliliście się po nazwie tematu. No więc. Przy drodze w owe potencjalne miejsce położenia grobu spotykam Wasyla, proponuje mi swą pomoc więc biorę go ze sobą, po drodze rozwalamy sępy, wilki, ważki i bojowe świerszcze. Patrzę na mapę zadania i stoję według niej na "x" tam gdzie powinien być owy grób, jednak nigdzie go nie ma, pokręciłem się po okolicy i również pusto. Próbowałem również szukać go nade mną zachodząc z drugiej strony wyspy tak jakby, ale i tak nie znalazłem tego grobu, pomóżcie kurde.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Hmm, daj screena swojego położenia i na mapie i w terenie. Może stoisz w złym miejscu.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jeśli chodzi o te groby, to często jest tak że stoi się na złej wysokości :). Zapisz i skocz na dół.

Ave
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Z tego co kojarzę to: Tam przed ruinami (pełno tam szkieletów) jest ognisko. Gdy ustawisz się przodem do ruin przed ogniskiem skręć w prawo. Tam za krzakami jest ten grób. Chyba nie pomyliłem lokalizacji...?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Sorki, znalazłem już, okazało się, że trzeba było zeskoczyć z półki skalnej i tam był ten grób, naprzeciw ogniska. Jakiś pan moderator może zamknąć temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom