Problem Z Grafiką?

Status
Zamknięty.

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
siema. ja mam następujący problem: po włączeniu gry gra się troche cieła(co mnie zadziwiło, ponieważ G3 szedł mi bez problemu) a więc zmieniłem detale na średnie, jednak to nie pomogło tylko jeszcze bardziej skomplikowało sprawe... otóż na średnich detalach gra sie tak tnie, że mineło ponad minute zanim udało mi się zmienić ustawienia na duże... gdy zmieniłem na duże cieło się tak samo jak na początku... gre mam oryginalną więc szczerze mówiąć nie wiem w czym problem... aha jeżeli by się ktoś pytał to mam następującą konfigurację komputera:

Procesor Intel Core 2 Quad Q6600
Ram 4GB
Karta Grafiki: GeForce 8800GT 512 MB

mam nadzieje, że ktoś mi pomoże z tym problemem, ponieważ mam zamiar w nią grać bez żadnych problemów...;)
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Gra ma wiele błędów a to pewnie jeden z nich zresztą ktoś już założył podobny temat...
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ej to wcale nic nowgo G3 mial tak samo bylo w piz**** osob ktore dziwily sie ze gra na low detalach bardziej im sie tnie niz na high to jest spowodowane prawdopodobnie bledem w kodzie gry;d
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wyszedł polski patch 1.6 polecam zainstalować mi pomógł. A miałem podobne wiksy.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
a mógłbyś mi zapodać linka? bo jakoś nie moge znaleść... byłbym wdzięczny;)
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
cóż po zainstalowaniu patcha nic nie pomogło, lecz zauważyłem, że jak jestem w mieście(jest koło mnie dużo osóB) to gra się tnie, a jak jestem np. w lesie gdzie nie ma zwierząt ani ludzi to gra się wogóle nie tnie. nie wie ktoś może czy da się to ustawić żeby się nie cieło?
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
A na jakich grasz detalach?? Spróbuj ustawić max a później low i zobacz jak będzie lepiej.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
szczegółowość: DUŻA
rozdzielczość: 1024x768

próbowałem już różnych kombinacji... bez skutku
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
Ja zauwazylem u siebie cos takiego... Gra chodzila plynnie na najwyzszych detalach az do trelis. W trelis zaczely sie cuda! Gra sie mi wieszala, wychodzila do systemu, wyskakiwal blad where is guru... normalnie cuda. Pobawilem sie troche w ustawieniach i zauwazylem ze to wina ustawienia jakosci tekstur ;/ Moglem ustawian janizsze detale a w momecie kiedy dwalem ustawienie jakosci tekstur na duze dzialo sie to samo. Teraz gra chodzi plynnie w najwyzszej rozdzelczosci AAx8 i wszystkie ustawienia na maxa tylko jakosc tekstur dalem na sredni poziom. Sprawdz moze i tobie to pomoze.

moj kombajn:
4GB Ram
Intel Core Quad Q6600 podkrecony na 3.21 GHz
Asus Radeon 4870 512 Ram
Vista
 

ArtuRR

New Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
22
Witam. Mam identyczny problem jak ty. Optymalne ustawienia grafiki były na średnich po pierwszym wejściu do gry. Gra podczas dialogu była zmulona, że nie mogłem wyjść. Następnie wgrałem polskiego patcha. W dialogach jest już wszystko ok, lecz grafika jest beznadziejna. W Gothicu 3 grałem na dużych detalach i wszystko płynnie chodziło a tu ? Gram na ustawieniach własnych czyli pomieszane minimalne z średnimi ;/ Jakby ktoś się pytał mój komputer to :
Intel Pentium 4. 3 GHZ
2 Gb ram
Karta grafiki Geforce 7600GS
Gra jest bardzo zbugowana natkałem się na śmieszne bugi typu :
- chodziłem na dnie wody
-ludzie przenikali przez siebie
- gdy wczytałem gre znalazłem się na dachu budynku
- nie mogę zabierac mięsa ze zwierząt ;/
- błąd w dialogach
- brak dźwięku w niektórych wypowiedziach npc
 

marta17188

New Member
Dołączył
11.12.2008
Posty
1
ja również mam problem z grafika! u mnie wygladalo to tak ze: na poczatku pojawial sie problem: where id guru? gdy zainstalowalam patcha problem zniknal lecz... gdy wlacze gre to na postaciach sa czarne kwardaty, a drzewa składaja sie z 40 kwadratów! POPROSTU BEZNADZIEJA! gre mam oryginalna! Gothic III chodził mi bez problemu... wiec? prosze o pomoc!!
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Tu nikt z nas Wam nie pomoże jest to spowodowane przez grę. Więc prosze nie pisać postów np Ale ta gra jest zbugowana, ponieważ i tak ne da się tego naprawić. A jeśli chcecie ponabijać poty to może gdzie indziej. a jeśli naprawde chcecie coś zrobić to :
1 Instalujcie patchy
2 Zacznijcie gre od nowa
3 Przeinstalujcie
4 Zróbcie własną grę.
Innych rad jak narazie nie uzyskacie. Nie długo może wyjdzie jaks patch naprawiający bugi. Teraz zaciśnijcie zwieracz i starajcie nie patrzeć w gre zanadto.
 

szerszen

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
CYTAT(ArtuRR @ 06-12-2008, 15:04) index.php?act=findpost&pid=205113
Witam. Mam identyczny problem jak ty. Optymalne ustawienia grafiki były na średnich po pierwszym wejściu do gry. Gra podczas dialogu była zmulona, że nie mogłem wyjść. Następnie wgrałem polskiego patcha. W dialogach jest już wszystko ok, lecz grafika jest beznadziejna. W Gothicu 3 grałem na dużych detalach i wszystko płynnie chodziło a tu ? Gram na ustawieniach własnych czyli pomieszane minimalne z średnimi ;/ Jakby ktoś się pytał mój komputer to :
Intel Pentium 4. 3 GHZ
2 Gb ram
Karta grafiki Geforce 7600GS
Gra jest bardzo zbugowana natkałem się na śmieszne bugi typu :
- chodziłem na dnie wody
-ludzie przenikali przez siebie
- gdy wczytałem gre znalazłem się na dachu budynku
- nie mogę zabierac mięsa ze zwierząt ;/
- błąd w dialogach
- brak dźwięku w niektórych wypowiedziach npc

Witam. Mam identyczny komp jak ty i mi pomogło ustawienie shaderów na 1.4. Spróbuj reszta detali mieszana
 

ArtuRR

New Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
22
Ustawiłem na 1.4 sharderów gra nie muli :) Działa OK. Ale i tak przycina, ale to jest problem stabilności gry nic się już nie da zrobić no chyba, że nowe łatki to naprawią ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom