Problem Z Grą Arcania Gothic 4

Status
Zamknięty.

kiq20

New Member
Dołączył
25.10.2011
Posty
6
Witam mam bardzo ciężki problem z grą ponieważ jak zainstalowałem grę pomyślnie a potem włączyłem ją wszystko działa pięknie do czasu jak włączę NOWA GRA.
Gra się załaduję i nic nie ma widać tylko niebo i płonącą się pochodnię i mini mapkę nic więcej gra mi się nie tnie ani nic wszystko płynnie tylko nic nie widać nie wiem dlaczego pomóżcie proszę gra jest orginalna.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Zainstaluj to
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/files/file/150-arcania-gothic-4-hotfix/
I to
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/files/file/151-oficjalny-patch-arcania-gothic-4/

Podaj dodatkowo konfigurację twojego komputera.
 

kiq20

New Member
Dołączył
25.10.2011
Posty
6
Procesor 2x 2,6
Ram 3G ddr2
karta : GeForce 9400 GT Nividia
windows 7 .

I BARDZO DZIĘKUJĘ ŻE KTOŚ ODPISAŁ MI NA TEN TEMAT OBIECUJĘ ŻE JAK SIĘ UDA TO NAWET ZAPŁACĘ . :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Znawcą wielkim nie jestem, ale na tej karcie graficznej Arcania może mieć problemy z płynnością, chociaż czy aż takie problemy, by nie było obrazu?
Patche nie pomogły, bo nie skonkretyzowałeś?
Co do płacenia... to "tylko" forum i po to jest by pomagać. Wystarczy nam Twoja wdzięczność :).
 

kiq20

New Member
Dołączył
25.10.2011
Posty
6
bo to tak ja pożyczyłem od kolegi orginalną wersję i zainstalowałem a kod nie pasował to zainstalowałem patcha i gra zadziałała ale ten początek że nic nie widać praktycznie to mnie załamało a jestem fanem GOTHIC :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Patcha... czyli cracka?
To wszystko wyjaśnia.
 

kiq20

New Member
Dołączył
25.10.2011
Posty
6
tak . A co wszystko wyjaśnia ? nie idzie tego zrobić ? :(
 

kiq20

New Member
Dołączył
25.10.2011
Posty
6
pożyczyłem od kolegi orginał i wgrałem ale cracka ściągnołem bo on już wykorzystał kod a ja też chciałem pograć.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak czy siak, przy tej karcie graficznej to wg mnie twe zapędy są daremne, bo nie będzie szło grać. Romek mógłby się wypowiedzieć - on jest ekspertem od sprzętu :)>
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
No zakładając, że mówi prawdę to możesz jeszcze znaleźć innego "patcha";)
Ew. Game Booster, patrz: przypięte.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom