Problem Z Filmikami

Status
Zamknięty.

przekrent4

New Member
Dołączył
15.11.2009
Posty
20
Mam problem. Jak jest jakiś filmik w Gothicu to słyszę tylko dźwięk, a obrazu nie widzę. Mam viste. Co jest nie tak. Instalowałem go kilka razy, a występuje ten sam błąd.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
piracka gra?
wirus?
błąd instalacji?
złe spolszczenie itp.?

chodzi ci o intro i outro prawda?

zawsze możesz pobrać z neta i podmienić w folderze

ale ogólnie to może masz za silny komputer lub za słaby ,wiesz vista potrzebuje 2 razy większe wymagania do gier niż oryginalne
 

przekrent4

New Member
Dołączył
15.11.2009
Posty
20
Gra nie jest piracka. Intro nie pokazuje, filmiki w grze też. W G3 filmiki działają. Więc wymagania są dobre. Może pobrać patcha. Może to coś pomoże.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a może za mocny komputer?

ja dopiero gdy go trochę "osłabiłem" zaczął mi normalnie uruchamiać Gothic ponieważ miałem wymagania duże większe niż rekomendowane

najlepiej pobierz najnowszego patcha znajdziesz go gdzieś na forum

@down: prawda często występują błędy z gothiciem na Viście ,dlatego niektórzy przerzucają się na XP.

Ja miałem to samo i zgodność z XP nie pomogła ,nie wiem jak u niego.

PS. przekrent ta wersja Gothica z biedronki?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z XP - PPM na ikonkę uruchamiania gry ---> właściwości ---> zgodność ---> i tam daj XP.

Chociaż wątpię, czy pomoże. Zwłaszcza, że coś mi mryga po głowie, że problemy z filmikami w G1 i G2 na Viście bywały dość często.
 

przekrent4

New Member
Dołączył
15.11.2009
Posty
20
Nie :p Wersja Gothica z TESCO :D No ale mniejsza. Gra hula dobrze, ale te filmiki :/ Z resztą i tak mogę je zobaczyć gdzie indziej.
Ale jeżeli wiecie jak można pomóc, to piszcie! :)
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
http://www.poziomkaz.pl/news/177 może zainstaluj ten service pack. Poprawia wiele blędów.
 

przekrent4

New Member
Dołączył
15.11.2009
Posty
20
W pliku gothic.ini zmieniłem skale wideo. I teraz widzę filmiki, ale nie są na pełny ekranie. Ale zawsze coś :) Zmieniłem na z ScaleVideos=1 na ScaleVideos=0

:)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom