Problem Z Dołączeniem Się Od Szkodników

Status
Zamknięty.

Cordex

New Member
Dołączył
12.1.2006
Posty
10
Jestem w nowym obozie. Lares kazał mi zrobić robotkę z zielę i zrobiłę mam 5 poziom a i tak nie mogę się dołączyć do szkodników pomocy.
cool.gif
cool.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Musisz dostarczyć mu listę ze kopalni starego obozu musisz pogadać z Diegiem i dostac listę od Iana w kopani. Następnie dostarczasz listę Laresowi a nie Diegowi i to powinno wystarczyć. Ja miałem buga i nawet wtedy nie działao ale powinno być dobrze
wink.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Aby dołączyć sie do szkodnikow musisz miec minimum 5 poziom. gdy bedziesz juz go mial, idziesz do starej kopalni, do iana, odbierasz od niego liste towarow i oddajesz ja dla laresa.

ja mialem klopot jak przechodzilem g1 pierwszy raz bo nikt nic nie mowil o zadnej liscie dla laresa i jak mialem 5 poziom i chcialem sie dolaczyc do nowego obozu to lares mowil ze mam za niski poziom choc pokazywal sie komunikat "wymaganay poziom 5" a mialem juz 6 czy 7! to jest najbardzie jniedopracowane w pierwszej czesci. samemu trzeba sie domyslec o zaniesieniu listy
dry.gif


pzdr all
wink.gif
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Tak musisz dać Laresowi tą listę. To prawda, że samemu musisz się domyśleć i w tym jest haczyk. Tylko pamiętaj żeby jemu dać bo jeśli dasz Diego to nie ma odwrotu!!!!!! Chyba że save. Jeśli dałeś Diego i nie zapisałeś to musisz niestety dołączyć do Strego Obozu
sad.gif


Pozdrawiam darkrider
biggrin.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Moi poprzednicy poradzili ci już wszystko, co musisz zrobić, ale ja tylko coś dodam. Gdy już osiągniesz np. 6 poziom i dostaniesz od Iana listę, idź do Laresa (on coś tam napisze na tej liście), po czym idź do Diego i oddaj mu listę. Następnie wracaj do Laresa i po sprawie. A co do tego, że trzeba się samemu domyślić: jeden ze szkodników mówi nam, że aby do nich dołączyć trzeba coś zwinąć ze Starego Obozu lub Starej Kopalni, więc domyślić się trzeba tylko w połowie. Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom