Problem Z Baal'em

Status
Zamknięty.

siwy94

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
4
Mam problem w II rozdziale z Baal Kalom'em...Przechodzę pierwszą część Gothic'a 4 raz, ale teraz wystąpił(chyba)jakiś błąd. Jestem w jakini na cmentarzysku orków i gdy miałem wejść do ostatniej komnaty gdzie był ork-żołnierz i drzwi przez które trzebabyło się przeteleportować...pomyliłem korytarze i wszedł do tego w którym jest dzióra. Baal sie tam zatrzymał i dalej nie chce ze mną iść...co może byc tego powodem??
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
To wróć do tego miejsca, tam gdzie on jest.
Zaraz się powinien obrócić i znów ruszyć z Tobą.
 

siwy94

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
4
CYTAT(Wysoki93 @ 20-10-2007, 11:01) [snapback]156100[/snapback]
To wróć do tego miejsca, tam gdzie on jest.
Zaraz się powinien obrócić i znów ruszyć z Tobą.


Robiłem tak wiele razy, a jak chce z nim pogadać to jest tylko ''KONIEC''...Jak przechodziłem to pierwszy, drugi i trzeci raaz to nie myliłem tunelów a teraz jak pomyliłem to ruszyć sie nie chce...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Odradzam tego sposobu, ale możesz spróbować kodem wejść w jego ciało i trochę go przesunąć :p
 

siwy94

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
4
Już to robiłem i jak wróciłem do ciała bezimiennego to nie mogłem się ruszyć... :angry:
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jak nie mo?esz si? ruszy? to wci?nij F8 i powiniene? wtedy si? poruszy?.
Albo z dwa-trzy klikni?cia pod rz?d tego F8 i ruch do przodu w locie (W).
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Nie wiem czy tak jest z każdym NPCem, ale gdy zdobywałem kopalnię z rąk SO, gdy Gorn mi gdzieś utknął to odchodziłem gdzieś daleko, a potem wracałem do wyjścia. Gorn zazwyczaj czekał koło mostu. Spróbuj oddalić się jak najdalej i wrócić do skrzyżowania korytarzy. Baal może już gdzieś tam być.

Pozdro
 
V

Vergil

Guest
A ja już wiem, co możezs zrobić. Wyjść na powierzchnię, a potem znów wróć do jaskini i pójdź po Baal Jakmutama i powinien się ruszyć. Miałem raz tak :p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A nie masz zapisanej gry zeby wczytać w innym miejscu ?
 

Cornelius

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
1
Gdy pierwszy raz to robiłem miałem to samo za wcześnie dałeś mu jedna część bodajże tabliczki czy czegoś powinieneś w każdej komnacie dać mu jedna część niestety musisz gdzie wczytać...
 

Aragorn1233

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
6
CYTAT(Cornelius @ 05-12-2007, 21:01) [snapback]161356[/snapback]
Gdy pierwszy raz to robiłem miałem to samo za wcześnie dałeś mu jedna część bodajże tabliczki czy czegoś powinieneś w każdej komnacie dać mu jedna część niestety musisz gdzie wczytać...


Nie tabliczki raczej nie mają tu nic do tego ja bym raczej spróbował wniknąć w ciało bala wcisnąć f8 i odejść gdzieś na obok i wrócić do swojego ciała :rolleyes: to powinno pomóc a jak nie pomoże to ic tam do miejsca w którym miałeś sie teleportować i wcisni k i graj normalnie a potem rozpraw sie z balem :rolleyes:
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
O ile dobrze pamiętam to jeden fragment tego teleportu orkowego był w celi, natomiast drugi w tym pomieszczeniu z dziurą. Musisz znaleźć na podłodze ten fragment i zanieść go Baalowi. Wtedy powinno zadziałać i następnie idziesz ku wyjsciu i on zagaduje, a potem w tej dużej sali musisz stanąć na środku pomiędzy czterema filarami no i to chyba by było na tyle. Moim zdaniem twój problem tkwi w tym, że nie dałeś tego fragmentu teleportacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom