Problem W Mieście"faring"

Status
Zamknięty.

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
Witam mam problem z pewnym zadaniem w Gothic III .
Jestem i mieście Faring,by dostać siędo zamku muszę udobruchaćtrzech orków " Gorok,Mojok,Gnar "
i tu jest problem :

Goroka-przekonałem (tak mi siewydaje)
Mojokowi-obiecałem alcohol "Nadmorska Skałka" (mam go w ekwipunku! ale jak do nie go podchodze "mojoka" to ten NIC ,po za włąsna kwestią (nie wiejdziesz tu itd) jak go mu dać ?
Gnarowi-sprzedałem skure za 400 sz.zł (i dałem skury wilcze ale nie wszystkie ,brakuje czterech?) skąd je wziąć ? gdzie kupić?
Tomowi muszę przynieść "Artefakt" czyli prezent od Alego dla ...orka (Koleś nie chce rozmawiać ehh) ... nic...

Wszystkim trzeb dałem już wcześniej alcohol od Flints-a
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
po kolei
-musisz miec 75% reputacji w meiscie aby wejsc do srodka a potem 75% reputacji u orków aby wejsc dalej

-musisz miec dwie nadmorskie starki (jeden na ten gosciu z którym upolowales trolle)

-skóry...nie umiesz zabic wilka i zabrac skóre (przedtem uczac sie opawiania zwierzat)

-artefakt alego, musisz go ukrasc z jego skrzyni na pietrze w gospodzie i dac TOmi'emu
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Szkeleton, to jest Nordmarska Starka, jest ona w nORDMARZE, W KLANIE Młota :p
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
pogadaj z Flintem i rozprowadź alkohol pomiedzy majoka,Gnara i Garoka.Majok bedzie chciał innego trunku więc idź do lowcy triplleraktóre jednak nie ma odpowiedniej ilości tego trunku, dlatego musisz załatwić mu składniki do potrzebne do jego wytworzenia.Dostaniesz przepis i pozbieraj zielska i zanieś mu.Drugą butelke kup od neigo za 200 sztuk a 1 dostaniesz za darmo.Teraz idź do Connora. Za 100 sztuk złota od każdego z najważniejszych orków, powie ci, jak przekonać do siebie każdego z nich.Gnarowi musisz przynieść 20 wilczych skór które weźmiesz od upolowanych zwierząt

1.Co do Majoka musisz mieć 2 butelki.
2.Musisz miec 20 skór
3.Jesli masz umiejętnośc otwierania trudnych zamków to idz na piętro karczmy i otwórz którąś skrzynie.Jesli nie zaopatrz się w czar otwierania i idz na piętro.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Szkeleton, to jest Nordmarska Starka, jest ona w nORDMARZE, W KLANIE Młota :p

za szybko pisałem, tobie się to nie zdarza?
a co ma klan wspólnego z tym tematem? można ją samemu zrobić jak ci bimbrownik da przepis (jest obok faring)
 

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
hehe jesteście super :) na poprzednim forum nikt mi nie odpowiedział po za tym że bym poszukał poradnika he
dzięki ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom