Problem W 5 Rozdziale

Status
Zamknięty.

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
Mam problem z 3 szamanem dokladnie z VARRAG-UNHILQT chodzi o to ze nie umim wydostac sie z jego krypty.Jak otworzyc te kraty?
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Musi byc gdzies dzwignia.Poszukaj dokładnie....A jak nie ma dzwigni to chyba tam coś z tym kijem jego trzeba zrobic chyba ten kij otwiera kraty.Niepamiętam już dokładnie.
 

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
Co do przełacznika to przeszukalem cala komnate po 5 razy i nic . Moze pamietasz co wiecej cos wiecej o tym kiju albo jakis kod na to zebym sie przeteleportowal na druga strone ?Dobra udalo sie ale teraz mam porblem przebilem wszystkie serca i nic co robic?
 

kubalw

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
28
Ja też nie wiem jak się z tamtąd wydostać . Przeszłem już grę chyba z 3 rzy ale wiem ze zawsze miałem z tym problem . To chyba był jedyny moment w mojej historii gothica 1 kiedy uzylem kodu .
 

Yskier

New Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
3
odpowiedzi jest bardzo prosta gdy już zbijesz tego szamana skieruj się w strone tego no ymmm <_< zauważysz tom budowle :) muśisz wdrapaci się na góre tej owej budowli wtedy otwożom się dolne kraty napewno je zuważysz :/ w środku jest sarkofag musisz do niego podejści z lewej strony i wydać komende tom samom jak naprzykład chcesz coś podnieści wtedy bezi przekręci jakomś gałke na tym grobie i puf główne kraty się otwarły :lol: PS.uważaj jak wchodzisz do tego pomieszczenia som tam kolce ale nic ci nie zrobiom jak masz skoksowanego bochatera ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom