Problem Techniczny

Status
Zamknięty.

flappjack

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
8
Hej!
Mam taki dziwny problem.Otóż zainstalowałem Gothica 2 grałem w niego jeden dzień a jak na drugi dzionek chciałem go odpalić to jak klikam na ikonke startową to nic się niedzieje!!!!!! :(
Przeinstalowałem i nadal to samo!!!!
Czyli wogóle niechce odpalić :angry: !!!!
I nie mam pojęcia dlaczego!!!!!
Kombinuje na różne sposoby i nic!!!!!
Pomóżcie :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wyskakuje jakiś błąd ?? Gothic 2 jest na liście w procesach ?? Może nie klikasz na ikonkę z grą :p
Sprawdź u kumpla czy jak zainstalujesz u niego to będzie dzialać. Może format bedzie potrzebny.
 

flappjack

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
8
hehe
klikam na ikonke z grą :lol:
hmmmm
wczoraj wieczorem udało mi się uruchomić Gothica 2:)
I teraz najlepsze:)
Dziś włanczam gre i to samo:)
Czyli klikam na ikonke komp chwilke myśli i nic się niedzieje :huh:
A Gothic jest w procesach!
Ja już niemam do tego siły!
Odinstalowałem gierke,wykasowałem wszystko co było z nim związane, zainstalowałem od nowa i znów to samo!
Czyli nic!
A i jeszcze jedno:)Format też gówno daje!A wczoraj odinstalowałem Power Iso i zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej i ruszył!Ale co sprawiło że ruszył to ja tak dokładnie niewiem!Tak samo zresztą jak niewiem dlaczego dziś już nieruszył!
W życiu tego nieprzejde przy takich zabawach z tą gierką!

Edit:

Mam wrażenie że jak się wyłaczy kompa i potem włączy to gierka już nieruszy!
Można wyłączyć gre i włączyć ponownie i jest oki bo wczoraj sprawdzałem!
Ale jak wyłącze kompa i potem go włącze to już nieodpala!
Poprzednio też tak było!
Potem po jakimś czasie próbuje znów zainstalować i jest oki!
Ale wystarczy kompa wyłączyć i koniec grania!
:blink: :angry: :( :angry: :angry: :angry: :angry:

Edytuj posty - szczur
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Być może wiem o co chodzi... Miałem podobny problem, w wakacje 2005. Też mi nie załączało Gothica 2. Spróbój tak. ZOstawiasz normalnie GG, neta i włączasz Gothica, po jakimś czasie dajesz wylogój. Zamknie ci kilka programów i powinno się włączyć okienko z zamykaniem Gothica 2 co ciekawe ;). Pozcekaj aż dojdzie do końca łądowanie i daj "Anuluj". Różnie bywa, czasiem się wylogóje ale zwykle się wlączała gierka. Tak było bynajmniej z moim kompem, ale teraz mam ok i jest super xP.

Sprawdź ten sposób...
 

flappjack

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
8
Chętnie bym ten sposób wypróbował tylko jest jeden mały problem:)
Niby z czego mam się wylogować?
Z Windowsa?
Jak wylogowuje z Windowsa to nic się niedzieje!Poprostu normalnie się wylogowuje i tyle! :huh:
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Masz sie wylogować z swojeog Pulpitu... Masz chyba więcej niż 1 nie? Po prostu właczasz gre i po jakimś czasie dajesz wylogój i reszte opisałem... Spróboj~~
 

flappjack

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
8
:D udało się!
Niewiem czy zrobiłem dokładnie to co podpowiedział mi Jodełko ale się udało!
Tzn. założyłem drugi pulpit i najpierwe wchodze na niego i klikam a ikonke z Gothicem,co prawdaa nic się niedzieje ale jak przełącze się na drugi pulpit i klikne na ikonke z Gothiciem to rusza za każdym razem:)
Ale musze najpierw kliknąc w ikonke z Gothiciem na pierwszym pulpicie a potem na drugim,bo inaczej nie odpali@
Także dzięki Jodełko bo bez twoich podpowiedzi to już bym nic nie zrobił!
No a teraz ide grać:) B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom