Problem Podczas Gry

Status
Zamknięty.

faringo

New Member
Dołączył
15.7.2007
Posty
4
Mam problem, bo kiedy włączam grę daje, nowa gra i zaczynam to mi strasznie przyśpiesza i pogoda sie zmienia co pół sekundy. Gothica mam oryginalnego, grafika gf 7600 gs, 1024 mb RAM, amd athlon 64 x2 dual core 4000+ 2.01 ghz. Pomóżcie!!!
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
hmm .. może spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej :)
 

faringo

New Member
Dołączył
15.7.2007
Posty
4
zainstalowałem sterowniki, problem zniknął, ale za to teraz widać tekstury. HELP!!!
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Zrób screena i wstaw go tu .. bo jeśli dobrze wydaje mi się o co Ci chodzi to masz taki problem jak Ja w GII :/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przeinstaluj gre jeszcze raz. Weź po wyłączaj wsyztskie nei potrzebne aplikacje. I zmiejsz trochę ustawienia w grze na miejsze.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zainstalowałes zbyt nowe sterowniki :] Zainstaluj troche starsze i teksturki powinny sie naprawic.
 

faringo

New Member
Dołączył
15.7.2007
Posty
4
Mozecie podać nazwę starszych sterowników do GeForce 7600gs, bo mam 94.24 forceware winXP international whql, i dalej to samo, a na google nie znalazłem tych starszych.
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
CYTAT(Kacperex @ 15-07-2007, 19:29) [snapback]148440[/snapback]
Przeinstaluj gre jeszcze raz. Weź po wyłączaj wsyztskie nei potrzebne aplikacje. I zmiejsz trochę ustawienia w grze na miejsze.


Zmniejsz? Ja proponuję w ogóle dać wszystko na minimum, przy 1GB nie ma co szaleć... Sam obecnie zainwestowałem w ram (w sumie 1.5GB) i płynnie chodzi tylko na min...

Omg bo mas syf na kompie, ja na 512 gralem plynnie, cielo tylko w miescie - szczur

Ja próbowałem na 256, nawet dało się grać, przy 512 sporadycznie zdarzała się przycinka <1sec w terenie, w mieście to raczej pokaz slajdów niestety był :/ Kompa mam czystego, bo format robiony z tydzień temu :p Ale mam słaba kartę graf. ;D
 

gibon

New Member
Dołączył
7.7.2007
Posty
1
wedlug mnie ktoras z opcji graficznych owocuje takim problemem :p
polecam pobawic sie w opcjach ja mialem podobny problem i pomoglo.
aczkolwiek instalacja odpowiednich sterownikow moze rozwiazac ten problem calkowicie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom