Problem Pod Mora Soul

Status
Zamknięty.

kowal1985

New Member
Dołączył
30.9.2007
Posty
3
Pomóżcie mi ktoś. chce wejść do Mora soul i mnie wszyyscy atakuja !!!!!! Sie ich oczywiscie nie boje ;) ale jak zabije paru chyba juz ze 3 to pisze ze niby miasto uwolnione i wszyscy mi uciekaja a miedzy innymi ci co maja klucze do świątyni, i nie mam jak jej otworzyć a i misje bym se jakies wykonał :/.Czemu tak sie dzieje ?? Wszystko juz wyczysciłem i wszystkie misje wykonałem i ani razu nie miałem zadnego problemu a teraz takie cos:(:(:(:(:(:(:( POMOCY!!!!
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Właśnie problem w tym że wszystko już "wyczyściłeś". Po wyzwoleniu X miast, reszta miast tej frakcji nastawiona jest wrogo do Ciebie. Proponowałbym Ci zakraść się w nocy tak, żeby zabić posiadaczy kluczy "po cichu", albo kodem przywołać klucze...


kody: (wszystkie poprzedzaj komendą give

It_MoraSul_TempleKey_01
It_MoraSul_TempleKey_02
It_MoraSul_TempleKey_03
It_MoraSul_TempleKey_04
It_MoraSul_TempleKey_05
 

kowal1985

New Member
Dołączył
30.9.2007
Posty
3
Okej dzięki ale jeszcze przede mną jest Ischtar i mam nadzieje ze juz mnie tak nie beda atakowac bo mi sie juz to naprawde znudzi
!!! bo to jest fest bez sensu !!!

a jednak nie uda mi sie wejść do Ischtar bo mnie te chu..je atakuja. zna ktos inny sposób ????
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
ja do ishtar niemiałem dostępu bo miałem za mało reputacji u assasynów, ale nieprzejełęm się tym i wbiegłem na chama do miasta i zabiłem wszytskich po koleji ;]
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(kowal1985 @ 04-10-2007, 21:54) [snapback]154974[/snapback]
Okej dzięki ale jeszcze przede mną jest Ischtar i mam nadzieje ze juz mnie tak nie beda atakowac bo mi sie juz to naprawde znudzi
!!! bo to jest fest bez sensu !!!

a jednak nie uda mi sie wejść do Ischtar bo mnie te chu..je atakuja. zna ktos inny sposób ????


A co myślałeś? Skoro narobiłeś sobie wrogów u Asasynów, to wszyscy cię będą atakować. Jeśli chcesz iść to Ishtar tak żeby robić questy to zacznij grę od nowa, nie ma innego wyjścia.

Rozumiem, że myślisz, że to jest bez sensu... Otóż nie jest, bo widzisz, jeśli byś wybił X miast Polsce, to myślisz, że by cię Polacy nie udupili?

Jak już zaczniesz grę od nowa, to pamiętaj, że aby dostać się do Ishtar musisz mieć reputację 75% u Asasynów. Potem jest jeszcze próba Zubena...
 

lewo1

New Member
Dołączył
7.10.2007
Posty
8
a ja mam lepszy myk. bez kluczy mozesz sie dostac do swiatyni w mora sul. od gory spadasz masz akrobatykei sie nie zabijasz i jest git ja tak zrobilem :D i dizalalo tlyko musialem po murku skakac i uwazac zeby nie spasc w druge strone :D a potem teleport do miasta bo sie wyjsc nie da i tyle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom