Problem Instalacyjny :/

Status
Zamknięty.

Saskuacz

New Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
2
No wiec instalowalem gothica 2 na komputerze, ale mialem awarie pradu. Awaria nastapila, gdy instalacje byla na 99% i wtedy, gdy awaria minela probowalem uruchomic G2 i komputer sie samoistnie zrestartowal. Sprobowalem na innym koncie uzytkownika, no i niby sie udalo ale jednak nie bo G2 ciagle widnieje w pasku ''dodaj lub usun programy''. I gdy probowalem go odinstalowac recznie (z folderu z gra) okazalo sie ze takowego folderu nie ma.
Pomocy!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No to spróbuj przez dodaj/usuń programy... Z tego co napisałeś wnioskuje że tylko tam spojrzałeś ale nie usunąłeś.
 

flappjack

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
8
Na dysku gdzie masz zainstalowany system w Program Files jest taki folder który nazywa się Install Shield Instalation Information, zerkni tam i zobacz czy niema tam plików od Gothica!Umnie zawsze są gdy odinstaluje!Więc jak je usuniesz to ten Gothic co widnieje w "dodaj usuń programy" powinien zniknąć:)Przynajmniej u mnie tak jest:)
Acha ten folder Install Shield Instalation Information jest widoczny tylko wtedy jak w Panelu Sterowania w Opcjach Folderów w zakładce Widok zaznaczysz: Pokaż ukryte pliki i foldery!
A jak to ci niewypali to napisz bo ja w ostatnich dniach usuwałem i i nstalowałem Gothica około 50 razy więc może coś innego się wymyśli jakby co:)
 

Saskuacz

New Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
2
Aha. Sprobowalem!
Ale ale- nie dziala.
BTW:
Prosze temat do zamkniecia bo robie sobie formata :D.
Glupi komputer :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom