Problem(help)

  • Thread starter Quicksilver_Tomi
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
Q

Quicksilver_Tomi

Guest
Słuchajcie nie wiem co się dzieje ale robi mi się jakaś dziwna rzecz z gothic2.
Mianowicie gram jakieś 5, 10 min i mi nagle się coś zacina i wychodzi do pulpitu tyle że 80% pulpitu robi mi się czrny.
Jeżeli ktoś wie jak temu zaradzić niech mnie oświeci.
Z góry dzięki
biggrin.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ja miałem coś podobnego , tylko , że z gothiciem 1 . Wywalało mnie na pulpit i nic nie było widać . Ja wtedy reinstalowałem gothica i pomogło . Tobie też radze , a jeśli by nie pomogło to nie bedzie wina gry tylko twojego kompa
biggrin.gif
 
Q

Quicksilver_Tomi

Guest
Kurcze nie chce mi się wszystkiego od nowa przechodzić. Dzięki za radę, ale czy mogł by ktoś podać inny sposób. Kurcze jestem w 3 rozdziale, naprawdę mi się nie chcę.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Podaj parametry swojego kompa. Może masz za mało RAMu. Czy grałeś wcześniej w gothica, a jak tak to czy działo sie tak samo ?? Czy wyskakuje przy tym jakiś błąd ?? Może gra wyłącza sie zawsze w tym samym momencie. Bo jeśli nie to masz za mało RAMu.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Masz za moła ramu albo coś przy instalacj się stało .
proponuje przeinstalowanie całej gry na inny dysk, ja tak zrobiłem mi ten problem zniknął...
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Moim zdaniem to napewno wina sprzętu bo ja to samo miałem wymianiłem grafike i RAM i wszystko jest wporządku.
 

Nied

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
54
Jak ci się nie chce przechodzic od nowa to sejwy skopiuj i ulepsz sprzęt, reinstalnij zresztą inni napisali ci co należy zrobic
 

Diego.mag

New Member
Dołączył
4.11.2005
Posty
8
jak inni pisali weź i reinstaluj to powinno pomóc, a najlepiej zrobisz polepszając kompa
cool.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom