problem !! help pliSSS

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
=siema siema ludzie

gram sobie i mam problema, zrobilem misje zaginieni ludzie,gadalem z vatrasem i wiem ze teraz mam isc do saturasa i bodajze nefratiusa i tam z nimi pogadac (czytaja pismo w krypcie kolo piramidy), problem w tym, ze nie mam prz nich nim (nefratius) zadnej opcji dialogowej, co robic??
zalamany
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Wiesz, to zależy o którą misję ci chodzi. Co chcesz żeby ci Nefarius i Saturas powiedzieli?
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
no właśnie ja też mam coś podobnego zamist odrazu iść z laresem do saturasa poszłem do najemników żeby sie dołączyć i sie dolączyłem potem poszłem do saturasa i nefarusa i niemam zadania z ornametami pomużcie też
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
ja tez mialem taki problem i go rozwiązałem to jest wina gry niedopracowana ma duzo błedów albo npmisia z dexterem posła za tobą list gończy a ja to dopiero chcalem przejżc palladynem a nie moglem byc w zadnej gildi
 

Paczek

New Member
Dołączył
20.1.2005
Posty
4
ja miałem podobnie w pewnym momencie zagadałem z Laresem i miałem napis otrzymano nowy przedmiot (mianowicie fragment ornamentu) i z nim trza udac sie do magów wody
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Bo w sumie ni wolno iść pod żadny pozorem na farmę Onara wtedy nie będzie można iść do Vartasa i jego ziomów więc należy z Laresem tylko do Vartaso bo inacze będzie lipa
tongue.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
BOSHEEEEEEEEEEEEE Ten temat Poruszany był juz 1000000 razy.A ci znowu :| Po prostu to jest bug i nigdy nie idz z laresem na początku na farme onara.Tak czy siak idąc to magów wody wybije ci te same stwory a i jeszcze dodatkowe
smile.gif
|||A teraz co do początkowego pytania.Jak zrobisz misje z Zagionionymi ludzmi i odnajdziesz WSZYSTKIE częsci ornamentu a potem magowie je złaczą odbierasz klucz od Saturasa idziesz do goscia przy portalu i WŁOLA
biggrin.gif
.Jak takiej opcji nie ma to moze bug a moze jeszcze o czyms zapomnialem
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom