Problem Gothic 3

Status
Zamknięty.

Thoro

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
19
Witam wszystkich !
Mam grę Gothic 3 i gdy biorę nową grę to w tej wiosce , jest całe otoczenie i wszystko , ale niema postaci i bezimiennego mam najnowsze sterowniki poniżej zamieszczam screen jak to dokładnie wygląda klawisze CTRL+F8 nic nie dają
my.php


EDIT :

Widać , że screen się nie wkleił , a więc daję link do niego

http://img120.imageshack.us/my.php?image=beztytu322ugq4.jpg
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Przeinstaluj grę, przeinstaluj sterowniki, wgraj najnowszy Directx, jeśli nie wgrywałeś przy instalacji i postaraj się poszperać nieco w ustawieniach samej gry. Sprawdź czy pomogło i odpisz.

Pozdrawiam.

Ps: Sorry za krótki post.
 

LucekPL

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
27
Ja Myśle że poprostu zła wer klienta weź ściągnij patcha 1.09 z strony gothica i bedzie all ok
 

Thoro

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
19
QUOTE(LucekPL @ 08-11-2006, 11:53) [snapback]126002[/snapback]

Ja Myśle że poprostu zła wer klienta weź ściągnij patcha 1.09 z strony gothica i bedzie all ok



Mam path 1.08 i najnowsze stery ( 93 coś tam )
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Thoro a robiłeś to, co ci napisałem powyżej. Bo można mieć najnowsze sterowniki itp. ale mogą z jakiegoś powodu nie działać i ich ponowna instalacja może pomóc.

Oprócz tego przeinstaluj samą grę. Może pomoże.

Pozdrawiam.
 

Thoro

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
19
QUOTE(Dark Shadows @ 08-11-2006, 19:22) [snapback]126030[/snapback]

Thoro a robiłeś to, co ci napisałem powyżej. Bo można mieć najnowsze sterowniki itp. ale mogą z jakiegoś powodu nie działać i ich ponowna instalacja może pomóc.

Oprócz tego przeinstaluj samą grę. Może pomoże.

Pozdrawiam.



Grę przeinstalowywałem , zaraz zainstaluję sterowniki 91.47 , mam najnowszego directx

EDIT :

Dodam jeszcze , że mam pirata ściągnąłem bo chciałem zobaczyć jak mi będzie chodził Gothic 3 , ale to chyba nie tego wina no nie ?

EDIT2 :

Znalazłem na timsofcie taki sam problem gościu miał co i ja

Witam :D Nie wiem co robić bo zaraz po załadowaniu się gry (jak się kliknie Nowa Gra czy coś takiego) występóje błąd który jak klikne przerwij to wyłącza sie gra a jak ignorój to się właczyła, ale wszystko wokół jak kamień. Nawet nie mogę włączyć notatnika :/ (Poprostu po filmiku nic się nie dzieje z NPC)
Hmmm...może to dlatego że troche słabo idzie z ramem (512) a procek to 2.5 Ghz
nadesłał Uther (2006-11-08 17:31) [inne problemy zgłoszone przez tego autora]


Tak się składa , że i u mnie nieraz wyskakuje jakiś błąd i wtedy wciskam ignoruj i tak się robi może to od tego , grę przeinstalowywałem już kilka razy i nadal to samo

Sorry za 2 posty pod rząd , ale
Proszę was jeżeli możecie pomóżcie mi w moim problemie dokładny jego opis jest post wyżej
 

LucekPL

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
27
Napisz jakiego masz kompa czyli procek karta graficzna plyta glowna ramu ile masz i inne :) sory za bledy ort ale nie mam polskiego jezyka zainstalowanego :p
 

Thoro

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
19
QUOTE(LucekPL @ 09-11-2006, 08:23) [snapback]126064[/snapback]

Napisz jakiego masz kompa czyli procek karta graficzna plyta glowna ramu ile masz i inne :) sory za bledy ort ale nie mam polskiego jezyka zainstalowanego :p



Celeron D 2,93 ghz
512 ram
GeForce FX5500
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No cóż prawdopodobnie masz zrypaną płytkę i pliki na niej skoro podczas instalacji wywala błąd a ty go ignorujesz. Skombinuj sobie jakaś inną, bo najwyraźniej płytka jest uszkodzona i nic na to nie poradzisz. Coś się z niej nie wgrywa i gra się rypie.

Ps: Masz o połowę za mało ramu który jest wymagany na minimalne. Wątpliwe czy ci ruszy, ale powodzenia.

Pozdrawiam.
 

Thoro

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
19
QUOTE(Dark Shadows @ 09-11-2006, 09:47) [snapback]126075[/snapback]

No cóż prawdopodobnie masz zrypaną płytkę i pliki na niej skoro podczas instalacji wywala błąd a ty go ignorujesz. Skombinuj sobie jakaś inną, bo najwyraźniej płytka jest uszkodzona i nic na to nie poradzisz. Coś się z niej nie wgrywa i gra się rypie.

Ps: Masz o połowę za mało ramu który jest wymagany na minimalne. Wątpliwe czy ci ruszy, ale powodzenia.

Pozdrawiam.



Ten błąd wyskakuje mi podczas gry jak pasek mi się załaduje do końca

Zobacz tutaj jak to wygląda

http://img120.imageshack.us/my.php?image=beztytu322ugq4.jpg

A i to jest angielska wersja gry niemam jej na płycie tylko ją rozpakowywuje i już ją mam

EDIT :

Ile wam ta gra zajmuje ?

Bo u mnie 3,70 gb
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No cóż, jeśli to nie sterowniki i inne takie to to musi być jakiś błąd z plikami gry. Jeśli faktycznie rozpakowujesz ją i grasz to może ten plik spakowany jest lekko uszkodzony. Niby otwiera, ale coś jednak jest zniszczone. Pewnie, dlatego, że to pirat. No cóż skombinuj sobie nową grę, kup lub ściągnij. Chyba nie ma innej rady.

Ja już nie mam pomysłów. Może ktoś będzie wiedział lepiej.

Pozdrawiam.
 

nyga16

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
15
tez tak mialem na poczatku dopoki nie skolowalem odpowiedniego cracka :D jak go zainstalowalem ( tak instalujacy sie crack :D ) to wszystko dzialalo :) poszukam i dam Ci znac jak znajde
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
na 500 ramu nie pojdzie, minimalne wymagania 1000

Hmm ?? Mi na 512 chodzi... - szczur
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Mi chodzi na 768 ram, 2.0 procek, ati radeon 9550....

Jeszcze sie nie nauczyleś ?? Warn - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom