Problem Dwóch Mieczy

Status
Zamknięty.

Hihot

New Member
Dołączył
26.1.2007
Posty
4
Mam problem. Otóż Daro z Ben Sala może mnie nauczyć walki dwoma mieczami, lecz kiedy biorę tą opcję to wyskakuje mi , że nie spełniam wymogów nauki chociaż mam 150 zręczności, 150 siły i lepszą walkę mieczem. Chciałbym też dodać, iż grałem wcześniej na savie na patchu 1.7 i zrobiłem teraz na 1.12 i dalej gram na tym savie. Help
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chyba wiem co tu jest winne. Ja kiedyś chciałem nauczyć się mistrzostwa we władaniu mieczem i miałem 202 punkty siły. A potrzeba 200 i też nie chciał mnie nauczyć. Zauważyłeś pewnie że wygrane na arenach i inne zadania dają ci czasami +1 do siły czy do umiejętności strzeleckich czyli zręczność. Najwyraźniej albo to jest pic i nie dostajesz ich albo błąd gry. Po prostu się to nie wlicza mimo, że pokazuje. Taką mam teorie.

Po prostu naucz się jeszcze tak z +5 do siły i +5 do "zręczności" i dopiero potem walki dwoma mieczami - powinno pomoc. Mi pomogło. ;)

Pozdro.
 

Hihot

New Member
Dołączył
26.1.2007
Posty
4
Tylko jest taka sprawa, że ja mam 203 siły i 160 zręczności. Tak samo mam problem z umiejętnością "polowanie gruba zwierzyna", też nie mogę się nauczyć aczkolwiek mam spełnione wszystkie warunki. Może to powód przejścia z 1.7 na 1.12 podczas tego samego savu ?
 

kolsi

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
13
Jeśli tej siły lub zdolności myśliwskich dodają Ci jakieś artefakty to musisz je zdjąć i mieć np. 200siły bez tych artefaktów. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom