Prezent

Status
Zamknięty.

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Nie wiem czy ten temat był ale...
Co sądzicie o dodatku do Nocy Kruka. Ja uważm że jest do tylnej części ciała. Spodziewalem się czegoś więcej niż płyta z muzyką :evil: :evil:!!!
Kto ma podobne zdanie a kto inne ??
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Chłopie Ty sie nie znasz!!! Jak możesz coś takiego mówić ??? To jest boska gra, nalepsza na świecie, nie ma lepszej a ty mówisz że jest do d***. Dla mnie jest to super gra mimo że ma kilka wad.
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Widać że masz problemy z rozumowaniem. Ja mówie o prezęcie dołączonym do Nocy Kruka. Gdybyś miał orginała wiedział byś że prezentem do Nocy jest płyta z muzyką.
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Co jest?

Mi się tam muzyka podoba... (Z@dzior - Czytaj jaki jest temat! Chodzi o Prezent do Nocy Kruka!) Faktem jednak jest, że spodziewałem się czegoś więcej (Np: PluszowyBezimienny
biggrin.gif
)
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
zwracam honor. Wielkie sorki nie doczytałem. Tu masz rację muza fajna ale mogło być coś więcej. Coś jak karty do gry i wisiorek ( z G1). To było coś. I mam orginała ale muzy nie odsłuchiwałem tyle co w grze ale i tam mi sie podoba. Ale ta z G2 była lepsza (chyba) Jeszcze raz wielkie SORKI.
Pozdro.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
troche bez kitu dowalili mogli cos dodaC wiecej
 

Tojo

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
13
narazie gra mi się podoba. daleko nie zaszedłem
 

Inoxek

Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
77
Ja bym wolał jakiś Wisior innosa albo statuetke albo mape jak w morrowindzie.... nawet jak by dali metalowy mały szpon beliara to by było ok.... A płyte z muzą ...ehhh leży w pudełku..
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Mi tam nie zależy na dodatkach, gra od razu mi się spodobała i nie zwracałem uwagi czy dali jakiś prezencik.
(ale breloczek z g1 nosze przy kluczach do dziś
biggrin.gif
)
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Mi się wydaje że na tak długie czekanie to torszke zrąbali prace nad NK
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mi Nk się zaje*****e podoba, ale wolałbym dostać płytke z kilkoma screenami i takimi tam dodatkami do Gothica III bo chociaz trochę rozjaśniłoby mi to jak będzie to wyglądało, ale ogólnie dobrze że w ogule coś dali
biggrin.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
MI sie nawet muza podoba ale wola bym dostac sceenery do g III i jakies tapetki z NK tak jak bylo w G II ;]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja myślę że po tak długim czekani za NK powinniśmy dostać coś więcej niż płytkę z muzyką!! ogólnie dodatek spox ale mogli by nam wynagrodzić nasze cierpiena związane z czekaniem za dodoatkiem!!
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
MOże i za długo czekaliśmy ale z tym do CD Projektu a trzeba przyznać ze jak na dodatek to jest full wypas CAła niezbadana cześć(może poza bagnami) wyspy jest zrobiona idealnie Najlepszy jest kanion no i nie możan zapomnieć o jaskini z kanionu na bagna poprosty zawalista
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Cd projekt widać, że starał się trochę na siłę znaleźć ten prezent. Niewątpliwie chłopaki już nie mieli pomysłów. Właściwie lepsze to niż nic, więc teoretycznie nie powinniśmy narzekać.....ale ja wolałbym coś innego
tongue.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Ja tam czuje lekki niedosyt z płyytki z muzą na której tracki nie przekraczają 2,5 min wogule bym wolał mały szpon beliara
biggrin.gif
lub statułetke bezia
biggrin.gif
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
mi sie muza podoba w nk ale płyta dodatkowa w g2 zwykły jest fajniejsza było w tej płytce szkice tapety i dla tych kturzy sobie nie kupili gothica 1 bylo demo
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Eh dla mnie dodatki to są mało ważne
smile.gif
Najważniejsza jest sama gra
smile.gif

Ale bez kitu mogli dać coś wiecej :/ Mieli w koncu duzo czasu na wymyslenie czegoś :/
 

Bartek 3351

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
14
Mi osobiście podobał się pomysł z wisiorkiem. No wiecie ta morda z jednym okiem co jest na gębie posągu Beliara, wyznawcy Śniącego mieli ją na zbrojach. Ja bym z miłą chęcią nosił coś takiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom