Preniesienie Się Do Zamku W Vengardzie

Status
Zamknięty.

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
Witam
Mam problem. Zrobiłem rewolucję w Monterze, poszedłem do Gothy. W tej jaskini znalazłem kamień teleportacyjny do świątyni w Vangardzie. Przenosi mnie faktycznie do świątyni Innosa w Vangardzie (mimo że w poradniku jest napisane, że ten kamień przeniesie mnie prosto do sali tronowej króla Rhobara). Co robię źle, że nie mogę się pryenieść do tej sali tronowej?
PS. Zabiłem też w Gothcie tego demona, czy można mu zabrać ten miecz?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Yo, kamień ten teleportuje właśnie do świątyni Innosa, a nie do sali tronowej.. Odpowiedni teleporter znajduje się w innym miejscu.
Co do demona, niestety nie idzie zabrać mu miecza.. Poza tym, miecze demonów wymagają niesamowicie wręcz dużo siły(666?), więc wątpię, abyś taki udźwignął(a i sprzedawać się nie opłaca..). Ten oręż można uzyskać jedynie dzięki przywołaniu własnej bestii i zabiciu jej.
 

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
W takim razie gdzie mogę znaleźć ten kamień, który przeniesie mnie do zamku, a nie do świątyni?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Kamień jest u Maga Ognia w Zamku.Nad salą tronową Rhobara II
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Tak,leży na szafce w komnacie Maga Ognia.Carypto ma na imię chyba.
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Nie tak lekko jak myślałeś. Do Vengardu jakoś za barierę musisz się dostać, więc masz teleport do Świątyni. W samym Vengardzie musisz się wykazać sprytem, odwagą i siłą. Przebić się przez zastępy Orków i dotrzeć do Zamku. Zalecam oczyszczanie zdobytego terenu z Orków. Nie pozostawia się wroga za plecami no i dodatkowe punkty przy okazji wpadają. Jak już uwolnisz Vengard z Orków to potem masz ułatwienie z dostawaniem się do Zamku zamiast lataniem aż od Świątyni. To nie PKP, tu idą Ci na rękę dając bezpośrednie połączenia. ;)
 

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
Rozumiem ;-), ale w jednym poradniku napisali : "Używając kamienia znalezionego w Gothcie przeniesiesz się prosto do sali tronowej króla Rhobara."
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Zrobili błąd;] Kamień z Gothy przenosi do Świątyni Innosa przy murach zamku...ale żeby się dostać do zamku trzeba przejsć przez całe miasto.
 

luke22

Member
Dołączył
28.11.2008
Posty
124
jeśli nie chcesz się wysilać to po wyjściu ze świątyni skręć w lewo i zeskocz na ziemię przy domku, idź przez schody w górę (uważaj na orków), skieruj się w prawo i zaraz będzie usypane z gruzu jakby "schody" na górze zobaczysz strażników i małą palisadę, wskocz po tym do góry i znajdziesz się w zamku ;) mam nadzieje że pomogłem
 

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
Udało się. Już jestem w drodze do Klanu Młota. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom