Pradawna Moc - Już jest 4 część.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No bardzo długo kazałes nam czekać na kolejną część. Ale powiem jedno było warto. Opowiadanie jest wprost niesamowite. Dawno sie tak nie wciągnąłem w lekture któregoś z opowiadań. To jest bardzo, bardzo dobre. Tak trzymaj w dalszej twórczości.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Opowiadanie jest poprostu zajefajne. Bardzo ciekawie rozwinięta 4 część. Zwłaszcza podróż do poszczególnych rejonów gdzie miały się znajdować księgi. Walki i pomysłowość bohatera. Poprostu wciąga i aż chce się czytać. Oby tak dalej. Masz talent. Pozdro All
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Bardzo fajne opowidanko. I jeszcze dotego główny bohater jest magiem
biggrin.gif
. 4 część jest chyba najlepsza ale wszystkie są cool. Oby tak dalej. CZekam z niecierpliwością na następne części.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Cush... opowiadanko trzyma w napięciu. Jest świetne, ale szkoda, że zakończyłeś CZ. 4 w takim momencie. Ale i tak to lepszy moment niż przeczytanie tekstu księgi.
To jest, szczerze mówiąc, świetny materiał na film!

Ostatnia scena. Castus idzie powolnymkrokiem do majestatycznego piedestalu z ksiegą w złotej oprawie. Kładzie rękę na okładce, powoli odwraca stronę i...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Szkoda, że to opowiadanie bez dialogów... no ale jest git.
Znalazłem kilka błędów, ale nie będę przyćmiewał ci sukcesu ;)
Oby tak dalej!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
bardzo fajne opowiadanie , podoba mi się ejdno z najlepszych na tej stronie
tongue.gif
.
przeczytaęłm je dawno tylko zapomniałem napisać posta
laugh.gif
biggrin.gif
LOL . No ale mnei prosiłęś to napisałem
tongue.gif
zaliczam to opowiadanie do 5 najlepszych z tej strony które czytałęm .
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Dużo czasu poświęciłem lektórze ale się opłacało strasznie mi siępodobało. Na nowo stworzyłeś górniczą doline dało to klimat jak w G1 brawo!!! Kilka drobnych błędów ogólnie super 9,8/10.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
hmm ja zacząlem dfzxziś czytać i przeczytałem całe bardzo fajowski opowiadanko napisz kojejną CZĘŚC BO WIDZĘ ŻE TO CHYBA JESZCZE NIE KONIEC
 

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
Bardzo ciekawe opowiadanie. Jednak czegoś tu brakuje. Jeśli chodzi o mnie, zamiast tych opisów, dać jakieś dialogi. Taki długi tekst, bez żadnych odstępów, już na początku razi w oczy. Mówię Ci, dodaj jakieś dialogi.
Moja ocena w skali 1 do 10: 7,5.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Woooow już nie moge się doczekać na kolejną część. Wcześniej nie chciało mi się czytać nawet krótkich opowiadań a to przeczytałem z wielkim zainteresowaniem.
Troche puźno pisze tego posta ale oceniam na 9.5/10. Przydały by się tam tylko jeszcze dialogi.
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
Koles!!!!!!!! pisz jak najszybciej dalsze częsci bo czytając Twoje opowiadania czuje sie jakbyś tworzył nową grę, przenosze sie do wyimaginowanego przez Ciebie świata i chce w nim spędzić jak najwięcej czasu! czekam niecierpliwie
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Siema stary!
Pośpiesz się, co
biggrin.gif

Ile mamy czekać na dalszy ciąg opowiadania.
podobało mi się to, że rzucając czar przemiany twój bohater nie mógł mieć za dużego ekwipunku.
Powodzenia oby tak dalej
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Chciałem sie powsytrzymać od wypowiedzi do momentu aż przeczytam ostatnią część.A tu dupa...Długo idzie ci to pisanie,a ja naprawde jestem już nieźle podjarany tym opowiadaniem. W skali 1/10 daje ci 10 ;], ale na serio kończ już ten kolejny rozdział bo nie wytrzymam z ciekawości!
biggrin.gif
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
opowiadanko miodzio fajnie sie czyta i długo to juz 2 plusy nie moge sie doczekac nastepnej czesci tylko szkoda ze w 70% ludzie piszą o magach a opowiadania o najemnikach wynasza 10% ale to juz nie twoja wina wiec pisz dalej pozdro bonek
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No wiec kolejna część się nie pojawia dlatego też musze powiedziec tylko tyle że opowiadanie jest bardzo fajne miło się je czyta nie ma dużo błędów bo prawie w ogóle. Bardzo dobrze piszesz i pisz jescze!!
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ciesze się że opo wam się podoba jednak jak już mówiłęm kilku userom mam spory problem z napisaniem kolejnych częsci poprzez kompletny brak czasu i nawał pracy i nauki.Spróbuje napisać następne częsci jak najszybciej i was nie zawieźć.


Edit: Hmm Kurde widze ze temat stanął,zresztą wcale się nie dziwie bo jest to głównie moja wina.Obiecywałem wam wieku temu (tj przed wakacjami) nastepne części opowiadania jednak nie udało mi się z powodu nawału lekcji a podczas wakacji bardzo dużo pracowałem i po prostu nie miałem czasu, a do tego musiałem zmienić dostawce internetowego.Jeśli jeszcze kogoś to interesuje to mówie że w najbliższym tygodniu powstanie juz na pewno następna część,postaram sie wynagrodzic wam ten długi okres czekania.Macie na to moje słowo!!!!!!!
 
Do góry Bottom