Próba Ognia

Status
Zamknięty.

ja luzik

New Member
Dołączył
19.10.2008
Posty
1
ej pomocy nie moge znaleść golema w próbie ognia mam młot tylko nie wiem gdzie golem pomocy :(
 

aztek

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
28
Musisz przeczytać światowy bestseller "Słownik ortograficzny" :D
Golem jest przed mostem, w drodze do np ruin czy czarnego trolla.
 

Insane

New Member
Dołączył
17.10.2008
Posty
3
Jak patrzysz na mape to idz w strone czrrnego trolla nie zbaczaj ze sciezki. Golem znajduje sie po lewej stronie kolo mostu przed ktorym stoi bandyta. Mam nadzieje ze pomoglem :D
 

Marcin1221

New Member
Dołączył
20.10.2008
Posty
1
Zeskakujesz z mostudo rzeki(rzeka koło klasztoru) płyniesz w prawo i wychodzisz na brzeg potem do góry i przd drugim mostem drewnianym za dzewami tam on powinien być jeżeli go nie znajdziesz to ci wyśle rysunki z gothica gdzie to jest.
 

Rusel

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
15
Ja tu widzę bardzo chaotyczne opisy więc dam coś naprawdę przydatnego. Wyjdź z klasztoru i skieruj się drogą do przodu. Kiedy dojdziesz do miejsca gdzie jest kapliczka innosa po lewej stronie to skręć właśnie w tym kierunku. Dojdziesz do ścieżki. Idź nią w lewo (nie w stronę karczmy). Powinieneś zobaczyć obozowisko Dragomira. Jeśli je widzisz to jesteś na dobrej drodze. Więc idziesz tą właśnie drogą (uważaj na wilki i gobliny). Kiedy zobaczysz kapliczkę Innosa przejdź kawałeczek dalej i z prawej strony powinna być taka górka na którą z łatwością można wejść(Jeśli się nie mylę rośnie tam sporo ziela). Jak będziesz na tej górce idź do samego końca i gdzieś tam z lewej powinno ukazać się miejsce gdzie znajduje się golem. Uważaj bo może cię zaskoczyć.

Pozdro
 

Balimer

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
10
Golem znajduje się za kilkoma drzewami znajdującymi się ok 30 kroków przed mostem, którego pilnuje Bandyta(to ten most, którym musisz iść gdy wykonujesz zadanie dla Pyrokara)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom