Poznaj Moich Spartan

E

Electric_Dragon

Guest
Wiesz, film ogólnie do jednorazowego obejrzenia. Za drugim razem już mnie nie śmieszył zbytnio, tylko pojedyncze fragmenty. Zresztą jest mało parodii, które można uznać za dzieła :)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Film 300 bardzo mi się podobał. Ta parodia trochę mniej, ale nie było najgorzej.
Muszę przyznać, że obsada "Poznaj Moich Spartan" jest bardziej znana (dla mnie).
Obejrzałem cały film i przyznam się, że aż trzy razy x)

Film godny polecenia, jeśli ktoś go nie oglądał a chce się pośmiać ;-)
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Oglądałem pierwsze 20 min u kolegi i sie nakręciłem.
nie wiecie gdzie można go obejrzec na necie??
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Meet my Spartans, zajebiaszcza parodia jednego z fajniejszych filmów. Oczywiście wolę orginał, fajniejsze przesłanie ma itp. ale ta parodia jest poprostu genialna, mam ją gdzieś na D schowaną we wszech ogarniającym burdelu i odpalam ją tylko na okazje jakieś, jak przyjdzie ktoś kto nie oglądał albo coś takiego. Nie chcę tego oglądać zbyt często bo mi się znudzi szybko.
Najlepsze są sceny za napisami, i przed napisami parodia Idola. No i Xerxes :D, a zwłaszcza Mix Xerxesa.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ee tam, mnie wcale parodia się tak bardzo nie spodobała... Może przez to, że wcześniej kumpel opowiedział wszystkie śmieszne momenty i wcześniej wiedziałam, co się wydarzy...
Chociaż... Komedia to komedia, powinna śmieszyć, a tutaj nic...
Takie ni w uj ni w oko. Obejrzeć można, ale szału nie robi, istnieje dużo lepszych komedii i parodii.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
HousE, możesz ten film ściągnąć z jakiegoś wareza lub chociażby z torrenta.
A co do filmu to bardzo mi się podobał i serdecznie polecam.Dużo śmiesznych scenek i ogólnie niezła parodia.
Według mnie ta parodia jest lepsza od oryginalnego filmu.Oryginalne "300" jest także dobre lecz ta parodia po prostu wymiata ;]
 
Do góry Bottom