Poziom

Status
Zamknięty.

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
Ma pytanie. Jaki mieliście poziom wchodząc po raz pierwszy do świątyni śniacego?
ja jestem w 3 rozdziale i mam 21 poziom.cholernie sie napracowałem ale było warto
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Ale miałeś jakieś kody czy nie?

Bez kodów nie doszedłem do śniącego bo jak zostałem magiem to mnie brzytwy rozwaliły.
No i teraz mam 200+
Ale bez kodów miałbym mniejszy.
 

miecz34

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
14
Ma pytanie. Jaki mieliście poziom wchodząc po raz pierwszy do świątyni śniacego?
ja jestem w 3 rozdziale i mam 21 poziom.cholernie sie napracowałem ale było warto
[/quJa miałem 5 rodział jestem strożnikiem i mam 55 poziom było cięszko ale gram bez kodów aty grasz z kodamie?.
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Miecz i tu cię mam nie Możesz być strażnikiem bo stary obóz cię zdradza.

Albo może jesteś bez gildii, albo ci chodziło o najemnika, albo o Strażnika Świątynnego.
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Było coś koło 20, dawno nie grałem więc nie pamiętam. Nieźle można poexpić jak się już w świątyni będzie... Ale to inna bajka. Ja wolę iść z fabułą niż być "wolnym strzelcem".
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Za każdym z pięciu razy, gdy przechodziłem Gothica 1 miałem koło poziomu 30. Wolałem iść raczej za fabułą niż kończyć wszystkie questy. Chociaż sporo z nich jednak doprowadzałem do końca.
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
Uwaga muwie od razu.często grałem z kodami i teraz przechodze kompletnie bez.mam już 27 poziom i9 jestem w 4 rozdizle.
A MIECZ!!!!JAKIM CUDEM BĘDOAC W 5 ROZDZIALE MAsz 55 POZIOM JAK JA W 4 POWYBIJAŁEM ZAŁE MIASTO ORKÓW WSZYSTKIE ICH ZIEMIE WCZEŚNIJ STARY OBÓZ A POTEM OBÓZ NA BAGNIE MIMO ISZ JESTM ŚWIĄTYNNYM STRAŻNIKIEM?!?!?!człowiku bez kodów to jest nie osiagalen i nawet nie próbuj mi wkręcać że sie da.


Nie pisz z Caps Lockiem! Nie ma tu ślepych!
 

__|Wenzel|__

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
15
JA przechodząc grę miałem około 35 poziom,wykonywałem poboczne qesty,oraz polowalem na całe lasy ;P
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jak kończyłem gre miałem najczęsciej około 50lvl.Więc wchodząc do świątyni śniącego pownieneś mieć około 40 :D
Oczywiście grałem bez kodów.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja grałam bez kodów - nawet nie wiem jak się tego używa i szczerze nie chciałabym
będąc najemnikiem wykonywałam wszystkie zlecona zadania, wybiłam wszystkie orki gdzie się dało, wszystkie zwierzaki małe i duże (co się tylko dało), bandytów, poobijałam wielu w straym obozie - strarałam się nie mordoać ludzi ale potem nie miałam wyboru i wymordowałam większość najemników (oczywiście tych bez imion) i wchodząc do świątyni byłam chyba gdzieś przed 30 poziomem. w świątyni mordowałam na raty wszystko co się ruszało i wracałam do nauczycieli i wymieniałam pkt na umiejętności - oj chyba kilka dni tłukłam świątynie na raty zanim dotarłam do śniącego,
 

luke22

Member
Dołączył
28.11.2008
Posty
124
Witam ja skończyłem grę mając 32 poziom i wykonałem wszystkie zadania. Uważam że expienie na siłę jest bez sensu przynajmniej w jedynce. Punkty umiejętności starczają (przynajmniej mnie) na wszystkie umiejętności związane z moją klasą
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja gre kończe zazwyczaj z 28,29 poziomem, i nigdy jeszcze w nic nie grałem na kodach bo t obez sensu.Wydawcy po to stworzyli gre zeby w nia grac tak jak sie powinno, a nie tak za np.Na poczatku jak gadasz z diego to se potwem na 50 poziom wpisujesz szate nekromanty i jakas bron fajna, tak bez sensu jest.Jezeli ktos tak robi to swiadczy o nim tylko jedno.... Nie umie grac w takie gry jak gothic.Chcialem jeszcze nawiazec do czegos niezwiazanego z tym tematem.W jednym z tematowe zamknietym juz niestety bylo cos takiego ze koles sie pytal czy z Quentinem(koles z obozu bandytow) jest jakies zadanie.Ktos inny napisal ze nie ma.. a to jest blad. Z Quentinem jest zadanie:Gdy wykupisz od fiska juz wszystko (za rude) dostaniesz zadanie zeby pojsc do obozu bandytow po towar.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Najwyższy poziom jaki miał na koniec gry to był chyba 47...a jak byłem pierwszy raz w Świątyni Śniącego to miał 44.
Na koniec gry miałem 47 bo wykonywałem wszystkie questy jakie były możliwe,chodziłem w każdym rozdziale do lasów itp:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom