Potwory

Status
Zamknięty.

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Chce żeby było więcej potworów latających oraz napewno potwory z 1,2,2k np.olbrzymi szczur polny pełzacz bagienny trucien bagienny golem i baginny szczur .....noi napewno muszą dodać jakiś nowych.Chciałbym żeby dodali lepsza inteligencje potworów. :D
 

muriasz

New Member
Dołączył
2.6.2008
Posty
6
Moglby wrocic smoki... to byloby cos


Przejrzałam Twoje posty i są za krótkie... To jest na razie ostrzeżenie słowne, następnym razem warn...
 

marek123456

New Member
Dołączył
3.2.2008
Posty
1
Po pierwsze witam wszystkich :)

A wiec fajnie by bylo jak by Spellbound dodalo troche wiecej stworzen z mitologii greckiej np. gryfy, minotaury, hydry, cyklopy, cerbery czy nawet chimery :rolleyes:
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mi też jako pierwsze nasuneły się potwory z mitologi:harpie,gryfy,cyklopy,himera czy cerber,jednorożec,pegaz.To by było coś :p
Ale pozatym powinny być jeszcze potwory morskie i potwory latające.Fajnie by było walić z kuszy czy łuku do kołującej czy pikującej na nas bestii :D Potwory morskie to też super pomysł,wchodzisz do wody i nigdy nie wierz czy nagle z dołu coś cie nie złapie...no wiadomo za co :p No i jakieś ptaki,może jakieś gigantyczne orły czy jastrzębie?Może nawet takie na których można by latać?
No i smoki.Różnorodne.Od małych smoków,do potężnych gadów.Żeby nie było tak jak w G3 że na 5lev ubijałeś smoka.Tylko najpierw zaczynamy od smoczków,a na koniec kiedy jesteśmy potężnymi wojownikami możemy spróbować zapolować na potężne gady pilnujące bajecznych skarbów. :rolleyes:
A tak pozatym to powinni rozbudować różnorodność zwierząt.Konie,krowy,psy jakieś.No i zwierzęta łowne,na które trzeba by czatować po zmroku,bądź bardzo powolnie podchodzić,wilki,niedźwiedzie,kujoty.Nawet zwykłe ryby powinny być które potem możemy sobie połowić.
Wydaje mi się że twórcy powinni wprowadzać jak najwięcej zwierząt bo to sprawia że gra jest o wiele bardziej realistyczna.Jakie ZOO?
 

Bezimienny1996

New Member
Dołączył
23.6.2008
Posty
3
Pamiętam harpie z wkurzającym głosem.Jak ja je lubiłem...uciszać :rolleyes: .Mam nadzieję że w G4 też będę mógł je...uciszać :D .W trójcę nie znalazłem żadnej harpi :( .Szkoda :(
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jeśli chodzi o potwory chciałbym zeby były wszystkie z całej sagi gothic bo były całkiem spoko:D Mogli by stworzyc wiecej zwierzyny łownej , jakies unikatowe bestie ktore zyja w specjalnych warunkach:D Ogolnie wiecej stworzen natury:liski,niedzwiadki,kozice,ryski,wydry,morsy,foczki i inne... Mogli by tez wsadzic jakies mityczne stwory o ktorych wszyscy zapomnieli. No i cos latajacego harpie byly super. A do tego morskie poczwarki.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Taa jasne... Wszystkie potwory z poprzednich części, jakieś niedźwiadki, tygryski (jak lwy to i tygrysy), no ogólnie takie zwierzątka jakie żyją w Europejskich lasach :), ale też zwierzęta domowe (kot, pies itd. ale mało tego...) no i jakieś stwory magiczne... elfy - krasnale nie. Bo za wiele by tego było. Ale jakieś rusałki, chochliki, gremliny... To byłoby fajne.
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Fajnie by było jakby wrzucili trochę polepszone z G1 i G2 NK Brzytwy, Brzytwiaki, Ogoary, Krwawe Ogoary, Kąsacze, Ogniste demony i może nawet kamiennych strażników ale z tym to już przesadziłem. Ale na pewno będą krwiopijce gobliny ścierwojady wilki zębacze itp ;) B) ^_^
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Powiem szczerze. Cieszyłbym sie gdyby w G4 pojawiły by sie potwory z Obliviona i Heros - ów . Nie pamiętam jakie to były, ale pamiętam. że były trudne do pokonania :)
 

Woogy

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
5
Na pewno wszystkie tradycyjne stworki ^^
Poza tym trolle, ogry, orki (no ba xD), więcej latających, pływających (lub żyjących koło wody), podziemnych potworków też by się przydało :p, Reptilioni (coś jak jaszczuroludzie), minotaury, meduzy, behemoty, cyklopy, hydry, i więcej potężnych potworów :D
Właściwie to jest w czym wybierać :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No niewiem, może jacyś "magowie reneganci", których trzeba było by łapać i dostawało by się za nich
jakąś unikalną nagrodę(coś w stylu szpon beliara).
 

Przemo101

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
9
Nie zgadzam sie z tym ścierwojadem bo w gothic 4 niemusi by wszystko ładne naoguł potwory są brzydkie ale ścierwojady lepsze były w g3 niż w 2. Dodał bym przede wszystkim ptactwo które można zestrzelić łukiem i zdobyć mięso ale jeżeli lecą w stadach reszta stada rusza na ciebie. dodał bym również jakieś silne potwory typu cieniostwór, ogar, czy brzytwak który poluje w stadach. Fajnie by było gdyby nie zabrakło smoków ale nie takich dziecinnych (jakie były w 2) tylko takie jak w 3 dodał bym również dzikie konie które można zabić na mięso albo złapać i jeździć na nim po mapie(ale można go złapać jeżeli masz line) no i oczywiście żeby koń nie uciekł trzeba go przywiązać do drzewa albo do jakiegoś palika. :lol:
 

adriano199713

New Member
Dołączył
14.8.2008
Posty
19
ja bym dodał oczywiście pół ludzie pół orkowie,mroczne elfy,jakieś wodne potwory,orków na smokach i jakieś bechemoty,hydry,diabły,potwory żywiołów.
 

Przemo111

New Member
Dołączył
21.9.2008
Posty
2
Zgadzam się z Przemo101 bo to by było fajne ale ja to bym raczej dał płochliwe ptaki a nie agresywne a ten adriano199713 to te potwory "bechemoty,hydry,diabły,potwory żywiołów." to zabrałeś z Herosa ale potwory morskie to fajna rzecz i mogły by być a nie tylko krokodyle i krokodyle jak to było w g3 :p
 

Matisse

New Member
Dołączył
18.10.2008
Posty
2
Moim zdaniem wprowadzenie elfów, krasnoludów itp.[SIZE=18pt] byłoby tragedią.[/SIZE]..
Co do reszty to zgadzam sie z Przemo101 w racji tych dzikich koni
ale oprócz koni chciałbym aby były podobne wierzchowce do tych
ogromnych wilków na których jeździli Orkowie w Władcy Pierścieni.
Jestem też za rozwinięciem myślistwa - można by polować na jelenie,
zające ale też stworzenia mniej milusińskie. Proponowałbym
też wprowadzenie psów (tylko że oswojonych) które chodziły by
swobodnie po mieście. Za zabicie dostawało by się 0 doświadczenia
To by zniechęciło zabijanie ich ale pewnie zawsze znajda sie psychopaci
którzy z chęcia zabili by bezbronne zwierzątka... :blink:
Co do orłów to z chęcią ale musiały być one naprawdę[SIZE=18pt] DUŻYCH [/SIZE]rozmiarów.
No i wprowadzenie latających ptaszków też byłoby mile widziane
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Osobiście uważam, że powinni wykopać troche tych nierealistycznych potworków i dodać.. no.. bardizej takich prawdziwych :p To mogło by troszke poprawic klimat ale oczywiście nie bądźmy aż tacy źli (przynajmniej ja). Powinny wedlug mnie być w fabule zawarte coś takiego jak... listy gończe za jakimiś "jednorazowymi, oryginalnymi, niepowtarzalnymi" potworami które trzeba by zatłuc aby wykonac misję :lol: I myślę... że powinni wykopać harpie ( zawsze mnie denerwowały ). To chyba na tyle. :) :)

PS: NIE DODAWAĆ KRASNOLUDÓW I INNYCH TAKICH BO UTŁUKĘ :lol:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A ja 'utłukę' jak jeszcze raz zaczniesz odświeżać tematy starsze niż 14 dni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom