Potwory

Status
Zamknięty.

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
ciekawe jakie nowe potwory będą piszcie tu jakie potwory byście zaproponowali
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
hehe napewno bedzie scierwojad,wilk i cieniostwor przydaly by sie tez niewielkie stada wargow:)a co do nowych to mam nadzieje,ze bedzie tam sporo duzych i silnych potworow,takich z ktorymi nawet w pelni rozwiniety bohater moze miec problem takich jak np czarny trol bo po zabiciu takiej besti kazdy czuje sie silny:)pamietam ze tylko 2 gothicu 2 zabilem czarnego trola i musialem do tego czarow uzyc(pier go zmiejszylem a potem deszcz ognia)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Oprócz standardów, bo uważam, że wszystkie z poprzednich edycji powinny być.
Nawet potwory z Nocy Kruka byłby mile widziane :)
To jeszcze smoki, ale takie jak w G2 a nie w trójce :D
No a z takich zupełnie nowych, to przydałoby się coś w stylu... nie wiem :?
Na pewno coś nowego, coś czego jeszcze nie było,
a na pewno poruszyłoby graczy do kupowania gry i uczestniczenie w niej.
Może potwory z jakiś innych gierek, np. nowe zombi, coś podobnego do ludzi/orków
No i coś latającego by się przydało :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Na pewno chętnie bym widział więcej potworków latających. Jakoś tak mało tego było w G3. :) Te standardowe jak ścierwojad, krętoszczur czy krwiopijca muszą być koniecznie. :D Myślę, że mogliby dodać jakieś potwory podziemne ala wielki robak czy kret. :D Oczywiście byle pasowały do gry. Coś wodnego - morski wąż czy pirania też mogłaby być niezłym potworem.

Pozdrawiam.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Nie róbcie zaś z Gothica zoo <_< Owszem pasi mi, aby potwory były z poprzednich części, nawet żeby pojawiły się Ogary z jedynki :) Jeśli chodzi o latające ? Smoki wystarczą :) Mogliby jednak ożywić nieco faunę ptakami :p A jak już tak bardzo chcecie to mogłyby być Wielkie Orły :p Na nic więcej się nie zgadzam :D Reszta niech zostaje ;] Shadow - z tą dżdżownicą toś przesadził ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT
No i coś latającego by się przydało


Samolot ^_^

Niedźwiadki, ptactwo jakieś ale nie takie jak biegało po pustyni w g3... Takie co można ubić jak się dobrze przykampimy ( :D ) a jak nie to sobie odleci bo się spłoszy ;]
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
Potak dobrze napisal zeby nierobic zoo z gothica ale jak by sie dodalo kilka elementow realistycznych takich jak np te juz wczesniej wymienione robaki ktore by byly tak silne jak chrzaszcze i pojwjaly by sie tylko tam gdzie jest syf to by nawet fajnie by moglo wygladac,albo mozna by bylo dodac jakies duze niedzwiedzie ktore zamieszkuja najciemjejsze zakatki lasu i byly takie jak cieniostwory czyli nawet orkowie by je atakowaly
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
moze by sie przydał jaks tajemniczy smok który zna każdą magię i na koniec gry trzeba go pokonac



[/quote]
 

gwizd

New Member
Dołączył
22.12.2007
Posty
6
ważne aby potwory były trudne do pokonania bo inaczej gra jest bez sensu B)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Dobrze by było, żeby dodali jakieś potworki kopalniane(chodzić w podziemiach i ciągle tylko pełzacze... :angry: ). Lepiej niech nie dodają krasnoludów ani elfów itp. bo by zepsuło klimat Gothica <_< ... w końcu w żadnej części tego nie było. No racja mają być jakieś nowe, ale to lepiej niech pominą :p . Dodaliby może gigantyczne osy itp. czy też coś podobnego do ptactwa(gryfy?). Mogliby też dodać tereny pustynne na których chodziłyby np. skorpiony i pająki. Co do tych ostatnich mogliby dodać unikalne Gigantyczne Pająki ;) .
PoZdRo! :)
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
najlepiej jak by sie pokazały gdzies duchy które niemozna pokonac zwyklym mieczem lyb zwykłym ;) łukiem
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Na pewno będą ścierwojady, wilki, wargi, krwiopijcy, orkowie, topielce, cieniostwory i gobliny. Mogliby zrobić też jakieś jaskinie w których mieszkali by smoki i jakieś niespotykane i tajemnicze istoty. Chciałbym żeby poprawili cieniostwory, topielce i ścierwojady bo w Gothicu 3 wyglądały okropnie.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Zgadzam się z Gothic Master Wielki i jeszcze dodałabym trolle i harpie, tylko trolle takie jak w 2 części gry a nie takie "brzydkie" jak w 3 ;) Golemy też mogą zostać :))
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja oprócz większej ilości potworów, dodałbym zwierzęta bardziej łowne ( w sense - do łowienia), czyli niedźwiedź, borsuk (tylko nocą) itd. Ogólnie jestem za rozbudowaniem systemu myślistwa.
Jeśli chodzi o potwory, to oczywiście wszystkie z G1, G2, G2 NK i G3 (łącznie z rzadszymi, jak np.: harpia). Oczywiście z potworami nie przesadzić, żeby na polowanie można było iść, bez strachu, że jakieś-coś wyskoczy zza drzewka. Jednak w takich miejscach jak pobojowiska, standardowo - szkielety i inne. Oczywiście przestawienie danych zwierząt i potworów realistyczne i dopracowane, oraz takie, aby trzymało ten posmak z G2, gdzie stary (tiaaa :D) Phantom mógłby się jeszcze przestraszyć (przerażające wycie wilków o pełnie księżyca)...
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
Zgadzam sie zeby dodano y dodano do 4 odslony istity z 1 2 i noc kruka ale nie z 3 bo juz cos tam sie popsulo i dodal bym jak zwykle jelenia z 3 co tam jeszcze moze dzika i kilka innych zwierzat do polowania ale do walki wybrale bym orkuw moze by tych orkuw troche upiekrzych bo w 3 12 byli kurcze jak by to ujac...brzytcy chcialbym klasyczne smoki z 2 moze nawet troche zmodyfikowanie moga znac czzary niekture ale tylko nieliczne dodal bym jeeszcze klika innych potwornych istot jak np no nie wiem daj my na to takiego king konga diozarly ipt itzw...
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Takie np. Ogniste Cieniostwory mozna by dodac.Nieprzeszkadzaloby mi gdyby bylo cos w rodzaju elfow,wampirow,krasnolodow,czy wilkolakow.Wiecej gosci nawalajacych magia.Ale oczywiscie potwory z poprzednich czesci tez.Ale jak mi chrzaszcza usuna to ich pozabijam!!!Wiecej ozywiencow.
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
Wiadomo wszystkie z G1, G2, G2 Nocy Kruka.W G3 niektóre były głupie tzn. ścierrwojady (w poprzednich wyglądały lepiej) itd. Oprócz tego to z G3 dałbym: jelenie, dziki (w nocy kruka też bvyły) ogry i jeśli chodzi o nie potwory to wiadomo orków, ludzi (lol) i bardzo mi się podobał w G3 pomysł z Asasynami Nordmarczykami Gońcami Leśnymi.Można by iśc tą drogą.W G3 zadania były dosyc głypie ale podobał mi się klimat Varantu i (gdzie czułem że wszędzie są asasyńscy oszuści, zabójcy i handlarze niewolników) , Nordmaru (gdzie czułem że jestem wśród prawych, walecznych, o wielkich sercach ludzi.Był zaszczyt jak mogłem walczycv u boku któregoś z nich) natomiast klimat Myrtany był też spoko (lubiłem rozmawiac z buntownikami namawiac się na orków oraz uwielbiałęm byc w Vengardzie chciałbym zobaczyc go całęgo a nie rozwalonego w połowie i otoczonego barierą ) natomiast nie podobały mi się miasta które trzeba było wyzwalac bo po wyzwoleniu wszyscy mowią bohaterze itd.I wtedy tam już nie ma handlu nie ma zadań nie ma rozmow.Chciałbym żeby twórcy G4 przemyśleli każdą decyzje żeby z tego wyszłą naprawqdę porządna gra.

Uff ale się rozpisałem :D Pozdr.
 

jayo33

New Member
Dołączył
30.3.2008
Posty
1
Ja bym chciał żeby było więcej gatunków smoków, jedne łatwiejsze do pokonania a inne wręcz niemożliwe. :rolleyes:

pisz bardziej rozbudowane posty (Y)
 

Apokaliptus

New Member
Dołączył
31.3.2008
Posty
12
Mogliby dać jakieś morskie zwierzęta,żeby w końcu wchodząc do wody srać po gaciach czy Cię coś nie wciągnie;PP
Popieram Phantom Lord który pisał o zwierzętach łownych i różnych porach występowania ich;)
no i żeby wprowadzały trochę strachu;PP
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Przede wszystkim, potwory z jedynki i dwójki. Oprócz nich, skoro w trójce wprowadzono obecne zwierzaki (jelenie, coś a la żubry w nordmarze(nie pamiętam nazwy)) to można by dodać jakieś niedźwiedzie, może jakieś ptaki... Bardzo spodobał mi się pomysł o wprowadzeniu pory, w której zwierzak by się pojawiał. W poprzednich częściach tego nie było (no może oprócz cieniostworów). Ale jestem stanowczo przeciw potworom morskim (nie mogę sobie wyobrazić tej szarpaniny w wodzie xD)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom