Potwór Morski !

Status
Zamknięty.

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Nie widziałem takiego tematu ;P
W sumie dużo razy grałem w Gothic-a a nigdy nie widziałem tego filmiku i może nie tylko ja.
Gdy jesteśmy na plaży w Jarkendarze i gościmy się u piratów stajemy obok pirata imieniem Bill (chyba tak) xd.
Patrzymy w stronę morza i przed nami jest niewielka wysepka na której są 3 topielce (idziemy tam bo woda jest płytka)
I z niej płyniemy na północny-zachód.
Kto by nie umiał trafić może zobaczyć ten filmik nakręcony telefonem ^^. DOWNLOAD
Filmik jest w formacie 3GP więc można otworzyć go za pomocą telefonu lub programu MediaCoder 0.6.2.4275.

^^.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ameryki nie odkryłeś. Tak samo się dzieje jak płyniemy z portu Khorinis.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Gdziekolwiek nie popłyneimy oddalając się od wysp..zawsze dopada nas morski potwór :)
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
ja tego nie widziałem, zawsze pisało mi tylko na początku: "piranhas are watching you" później "piranhas are crunching your boots" a na końcu "well, swim home to mommy" jakoś tak, ale nigdy nie widziałem potwora morskiego, tylko jak dopłyne gdzieś daleko (bo od piranii nie trace życia) morze staje sie podłogą a bezi jak podpłynie to leci w góre, spada, traci życie, leci w góre, spada, traci życie, leci w góre, spada, traci życie... i tak w kółko dopóki sie nie zabije. Próbowałam zrobić to co jest w temacie, ale było to samo. Więc teraz pytanie do Jurusi: pisząc "na północny zachód" miałeś na myśli, że rzeczywiście płynąć zgodnie z mapą na pn-zach czy po prostu na ukos od wyspy?
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Na północny zachód tzn. jesteś na małej wysepce widzisz plaże piratów odwracasz się o 180* i płyniesz na p-z(do góry i w lewo). Powinieneś usłyszeć też charakterystyczny dźwięk. W sumie ja jak płynąłem w Khorinis też nie miałem tego filmiku dlatego tak się napaliłem ^^.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
U mnie to bywało trochę inaczej. W G II (podstawka) jak się idzie na statek paladynów pomostem i skoczy się do wody, następnie popłynie daleeekooo wodą to pojawia się filmik. Jednak kiedy miałem zainstalowaną Noc Kruka, to już filmika nie widziałem :huh: Różnie to z tym Gothiciem bywa
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja nigdy nie miałem takiego filmiku :eek: zawsze gdy popłynąłem bardzo daleko od brzegu to po prostu już nie dało się dalej płynąc.Tak jakby stała naprzeciwko mnie ściana.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja nigdy nie miałem filmiku...pojawiał się napis po angielsku,pisało coś o tym że dobrze by było gdybym wrócił do domu i coś jeszcze.A filmiku nie było...zainstaluje i spróbuje :D Może teraz bedzie :D
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
jak ja dopłynąłem do morza i nie było widać khorinis to byla jakby sciana a w Jarkendarze nie próbowałem może jednak tam to mi się pojawi ten filmik choć wątpie :rolleyes:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Może potwór pojawia się dopiero po zainstalowaniu dodatku do dwójeczki :)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Z tym się nie mogę zgodzić. U mnie po zainstalowaniu dodatku ten filmik pojawia się tylko w Jarkendarze, w porcie już nie. W gruncie rzeczy to w podstawce ten "smoczek"/wodna bestia nie pojawia się w każdym miejscu.
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Jak ja plynolem byle gdzie wazne ze z dala od londu to zawsze byl filmik z potworem...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Z tym się nie mogę zgodzić. U mnie po zainstalowaniu dodatku ten filmik pojawia się tylko w Jarkendarze, w porcie już nie. W gruncie rzeczy to w podstawce ten "smoczek"/wodna bestia nie pojawia się w każdym miejscu.


Mnie stwór zeżarł w Khorinis, na wysokości tej nielegalnej przetwórnii wina...w puszczy.....tam ze skarpy skoczyłem do wody i popłynąłem w morze....filmik zaskoczył momentalnie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
To prawda, po instalacji NK, potwór nie pojawia się byle gdzie. Pamiętam popłynąłem daleko a jedyne co ujrzałem to napis:


[SIZE=14pt]Piranhyas are watching you...[/SIZE]

Spooky...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja ten filmik widziałem pod koniec gry w moda Piratenleben, ale nie wiedziałem że jest w zwykłym G2.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
u mnie nie ma filmiku
bezio płynie i nie ma ani potworów ani scian czy napisów - tylko wywala mnie z gry i by wczytać save :p
pamiętam tylko że w G1 pojawiały mi sie smoki ale potem też wywalało do wczytania stanu gry.
ale może to dlatego że mój komp nie zawsze czyta filmiki - ma czasami swoje kliamty ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Taaa, pamiętam... Jak grałam w G2, bez dodatku, to filmik był xD Wystarczy, że odpłynęłam daleko od lądu, obojętnie w jaką stronę, to i tak zawsze mnie dopadał. To anakonda w mniejszych rozmiarach jest ^^ ;P
Za to w nk mnie "cofało"... Płynę, płynę, a nagle Bezi spada z nieba gdzieś przy lądzie ;) Żadnej utraty życia, nic się nie działo, po prostu spadałam i mogłam znowu pływać ;)
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
ja filmu nie miałem w zwykłym a w dodatku to niewiem bo mi się coś powaliło pisałem o tym w jednym temacie a 2 NK nie wiem jak dostać bo jeden kumpel mówi że ma go inny a tamten że ma go tamten i tak w kolko macieja
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Ja mam normalnie jak oddale się od brzegu filmik jak coś płynie i potem trzeba od początku zacząć grę, albo wczytać.
Tylko zastanawia mnie co to jest.
Wygląda mi to na krokodyla, ale nie jestem pewien.

Przynajmniej w Gothicu II bez dodatku w Khorinis z portu jak popłynę.
W Gothicu Nocy Kruka chyba nie sprawdzałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom