Potęga

Status
Zamknięty.

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Pod koniec gry można się stać naprawdę potężnym. W świątyni Śnącego można znaleść wiele miksturek zwiększających wszystko. Ja miałem ponad 200 siły i niecałą 200 zręczności!!! 8)
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
No faktycznie w tej sali w ktorej sie Xsardas pokazuje w bocznych pomieszczeniach sa mumie a w srodku jest bardzo duzo fajnych miksturek.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Wreszcie

Chociaż jedna osoba przyznała mi racje! none spox gość
biggrin.gif
:!:
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
ja też przyznaję rację chociarz one nie są tak istotne liczy się dobra kusza jak strzelasz do psycholi
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Cieszymy się że jedna osoba przyznała ci racje, ale to nie jest powód by pisać takiego bez sensownego posta!! Jeżeli będziesz pisał inteligentne posty w, których jest prawda to wtedy więcej osób przyzna ci rację, ale jak narazie inteligencją nie błyszczysz!!
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
macie rację Mag Ognia poważnie bawi się w Moda
koleś nie krytykuj innych napisz chodź jeden porządny post a nie same opiernicza
acha no i tak do tematu
to jedynie mikstury życia się przydają bo na co ci siła jak wymiatasz Urizielem
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
to moim zdaniem to misturki sa przesadzone......jakos w g2 tez sie jest na koncu poteznym a sie nie ma takich misturek.....no chyba ze ktos sie troszq podszkoli w alchemi
tongue.gif
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
szkoda ze dopiero na koncu jest tyle tych miksturek,a nie np. w połowie gry....chociaz moze to i lepiej
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Z miksturkami czy bez.... Co to za rórznica na tamtym etapie gry.... :?
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
każdy (prawie) pisze, że fajnie bo tyle miksturek, a według mnie to po prostu bezużyteczne! przecież masz uriziel (30 siły chyba każdy ma
smile.gif
) na tym etapie gry! miksturki mogli dać wcześniej
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
200 siły całkiem możliwe. W g2 mże być jezszcze więcej ale tyle siły jest zbędne. Wystarczy niecała setka by wygrać bez problemu. W g1 i g2 nabywamy wielką potęgę. Tylko Xardas pozostaje potężniejszy od nas.
Urizila nie uważam szczerze mówiąc za dobrą broń. Tylko po prostu można pokonać tych w świątyni a na zewnątrz więcej zadaje obrażeń pięść trolla. Przyznać mogę że można stać się potężnym ale tak naprawdę liczy się doświadczenie które nabieramy w trakcie gry.( jak się gra a nie umieętności postaci). Ponad sto siły jest tylko po to by się pochwalić a poza tym nic nie daje. Ja mikstury gdzie jest Xardas mijam by szybciej to skończyć a walka pod koniec to banał.
Ale w g2 jesteśmy znacznie potężniejsi niż w g1 pod koniec. 8) I też tylko by się być silniejszym a i tak się pokonuje wroga bez problemu z znacznie gorszymi statystykami.
 

Reges

New Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
12
Moim zdaniem szkoda że dopiero pod koniec gry możemy zgarnąć taki arsenał miksturek. Choć zawsze zanim wejdę do świątyni śniącego to wybijam wszystkich z obozów, a co by się działo z tymi mixturami......
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom