Poszukiwanie Błędów

Status
Zamknięty.

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Znalazłem jeszcze jeden błąd. Mianowicie: gdy chcę zmienić avatar to dostępna jest opcja wysłania go z komputera, aczkolwiek, gdy jej używam występuje błąd. Możliwość zamieszczeania avatarów z komputera jest jak dla mnie potrzebna, a zwłaszcza, że jest ona włączona to powinna działać
wink.gif
.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
Nie wiem, czy to się zalicza do błędów, ale ponieważ o IPB nie wiem praktycznie niczego, więc się spytam.
smile.gif
Mianowicie:

Po co opcja "Sprawdź długość posta"? Czy będą wprowadzone jakieś limity, od kiedy będzie można wysłać posta? Czy też jest to jakiś bajer, dzięki któremu wiemy, ile znaków ma nasz post? (do tej pory mam 306 znaków
tongue.gif
) A teraz przejdę do drugiego pytania:

Jaka jest różnica, między w przyciskach tagów pomiędzy "Trybem wspomaganym", a "Trybem normalnym"?

Nie wiem, czy to są błędy, nie wiem, czy te opcje będą potrzebne, ale chcę się dowiedzieć.
laugh.gif
W końcu głupcem jest ten, kto nigdy nie pyta.
laugh.gif
 
E

eMzi

Guest
Malutki błędzik w sumie nie przeszkadza, ale błąd to błąd.
Zamiast "Fioletowy" jest "Folietowy"
ohmy.gif
biggrin.gif
.
Pokój z Wami.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Mnie denerwuje, że gezieś tak co drugi raz interfejs forum jest po angielsku. Może nie wadzi to zbyt bardzo, ale irytuje, że forum polskie, użytkownicy po polsku piszą, wszystko po polsku, tylko nie jeżyk obsługi. Np. jak głosowałem w ankiecie, to nie bardzo wiedziałem, co mam nacisnąc i w końcu nacisnąłem Vote!. Teraz musze nacisnąć Add Reply zapewne, moge sobie wyświetlić list of members, moge się "log out", i ma 0 new messages. Nie dało by się czegoś z tym zrobić?
I teraz jeszcze jedno pytanie, nie błąd, ale tak z czystej ciekawości. Dlaczego nie można (jako admin) ustawic wielkości avatara od razu na najwiekszą możliwość? Płaci się za to? Czasu to dużo zajmuje? Jestem po prostu ciekawy.
 
E

eMzi

Guest
Lol Odydoz. Dwa tematy nad tym tematem Clone napisał jak zmienić język na Forum. Co ty masz wadę wzroku -30?
Pokój z Wami.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zaraz dostanie pierwsze ostrzeżenie na tym forum. Ale ma szczęście teraz tydzień miłosierdzia jest
biggrin.gif
.
A co do kolorku fioletowy to nawet nie wiem gdzie to zmienić. Sam nie spolszczałem forum jest to gotowy ściągnięty język i jak popełnił ktoś błąd musi tak zostać. No może w przyszłości jak rozpracuje bardziej to forum to zmienie.
smile.gif

A i usuwam tego screena już bo rozwala forum strasznie
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Łups, sorry, nie zauważyłem, ale tak jest na nowym forum: chcoai to statre, to jednak nowy layout i tak dalej, to mam wrażenie, że nowe, więc jestem trochę zdezorientowany
smile.gif
Sorry
smile.gif
Gupio mi, bo na tym forum raczej częściej można mnie zobaczyć, jak się mądrze, niż wyrażam skruchę
smile.gif

Pzdr
Verin -------> Losuxa się naczytało?
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Nie wiem czy już ktoś o tym wspomniał, ale nie doczytałem może... Kiedy chce zmienic avatar pisze, że nie mam jakiś tam uprawnień albo coś. O coś takiego:

QUOTE Przepraszamy, pojawił się błąd. Jeśli nie jesteś pewien, jak używać tej funkcji lub nie wiesz czemu pokazuje się błąd, spróbuj zajrzeć do dokumentacji po szczegóły.

Wystapił błąd:

Upload pliku nie powiódł się. Sprawdź możliwe przyczyny tego błędu tj. zbyt duży rozmiar pliku. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z Administratorem.

Zciągam ava z kompa, bo nigdzie indziej na żadnej stronce go nie mam... A rozmiar zmienialem pięć razy!
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nie są to może błedy, ale troche mnie to wkurza. Na starym forum tematy zamkniete szły na sam dół (albo raczej odwrotnie - tematy nie zamknięte szły na górę). Tu tak nie jest. I jeszcze mnie wkurza określenie tematów przyklejonych ' "POdpięty". Ja rozumiem: przyklejony, przylepiony, przypięty... ale podpięty? To brzmi jak jakiś neologizm! Ale to tylko moje zdanie
smile.gif
Ale nie dąło by się czegoś z tym zrobić?
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE (Odydoz @ Apr 7 2005, 07:21 PM) Nie są to może błedy, ale troche mnie to wkurza. Na starym forum tematy zamkniete szły na sam dół (albo raczej odwrotnie - tematy nie zamknięte szły na górę). Tu tak nie jest. I jeszcze mnie wkurza określenie tematów przyklejonych ' "POdpięty". Ja rozumiem: przyklejony, przylepiony, przypięty... ale podpięty? To brzmi jak jakiś neologizm! Ale to tylko moje zdanie
smile.gif
Ale nie dąło by się czegoś z tym zrobić?
Co do pierwszej kwestii, nie było tak... dopiero po zainstalowaniu moda odpowiadającego za takie ustawianie tematów, można było się rozkoszować widokiem. Do IPB póki co nie widziałem tego moda, a jeżeli jest to zostanie pewnie zainstalowany, nic się nie bójcie.

Prawda, "podpięty" brzmi dziwnie... ale jak Clone już gdzieś napisał, to nie on tłumaczył i póki co nie wie jak można to przerobić. Nie będzie idealnie od samego początku.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
QUOTE (Glifion @ Apr 7 2005, 06:29 PM) Prawda, "podpięty" brzmi dziwnie... ale jak Clone już gdzieś napisał, to nie on tłumaczył i póki co nie wie jak można to przerobić. Nie będzie idealnie od samego początku.
Tak będzie może i nieidelanie ale będziemy dążyć do coraz to bardziej idealnego forum. Zostało już zmienione na przypięty. Ta częśc akurat była do zmiany w ACP
smile.gif


No to dobrze
smile.gif
- Glifion
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
To co mi przeszkadza raczej nie jest błędem ale w poprzednim forum to było a w tym nowym nie stety nie ma a nie chce zakładać nowego tematu. A mianowicie chodzi mi o to że w informacjach o userach piszacych jakieś posty nie ma informacji o ilości ostrzeżeń które otrzymali. Jeżeli jest inna możliwość sprawdzenia tego kto ile ma ostrzeżeń był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś napisał jak to sprawdzic. A jeżeli była by możliwość przywrócenia tej opcji to było by już zajefajnie. A forum jako całość bardzo mi sie podoba. Otwiera dużo nowych możliwość i zawsze przyjemna jest jakaś odmiana.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Każdy widzi swoje ostrzeżenia nie ma potrzeby aby inni widzieli kto ile ma. Moderator i Admin ma podgląd na wszsytkie osoby
smile.gif
i to wystarczy.
 
E

eMzi

Guest
No cóż mam błąd... ale ortograficzny
tongue.gif

ort0ed.jpg

Już nie chciało mi się robić screen'ów więc napiszę ze w opisie działu Magowie też jest ort. Zamiast "nie raz" powinno być "nieraz".
Heh to mniej więcej tyle. Lecę szukać dalej
tongue.gif

Pokój z Wami.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
QUOTE (ozi @ Apr 7 2005, 02:48 PM) Nie wiem czy już ktoś o tym wspomniał, ale nie doczytałem może... Kiedy chce zmienic avatar pisze, że nie mam jakiś tam uprawnień albo coś. O coś takiego:

QUOTE Przepraszamy, pojawił się błąd. Jeśli nie jesteś pewien, jak używać tej funkcji lub nie wiesz czemu pokazuje się błąd, spróbuj zajrzeć do dokumentacji po szczegóły.

Wystapił błąd:

Upload pliku nie powiódł się. Sprawdź możliwe przyczyny tego błędu tj. zbyt duży rozmiar pliku. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z Administratorem.

Zciągam ava z kompa, bo nigdzie indziej na żadnej stronce go nie mam... A rozmiar zmienialem pięć razy!
Zapomniałem wcześniej na to odpowiedzieć
smile.gif

Tak wszsyscy mają ten błąd i postaram sie go rozwiązać narazie nie wiem jak
smile.gif
Ale napewno nie zostawie go na forum
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nie widziałem żeby już ktoś o tym napisał więc ja napisze . Mianowicie wszytskie obrazki które kiedyś były teraz coś się stało i ich niewidać . Jest tylko napis adesu i to IMG jest też ale nic więcej . Nie dało by się tego zminić bo tych obrazków było dużo ... i tearz już ich niewidać .
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To są błędy powstałe przy konwersji. Nic ztym nie da sie zrobić. Tak jak i w niektórych miejsca zamiast ramki cytowanej jest napis qutoe i teskt normanie. Jak widze coś takiego to edytuje posta i poprawiam. Ale nie da sie poprawić wszsytkieog na forum jest około 60000 postów. Ale aż tak bardzo to nie przeszkadza w nowych postach jest wszsytko oki
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja mam jescze jeden problem moze gdzies juz o tym pisano ale ja nie doczytałem.

Bardzo bym prodił czy idzie na dole tam pod postem zmienic to AIM na GG?? Ponieważ wiekszosc chce pisac przez GG a to AIM to nawet nie wiem co jest.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
znalazłem inny błąd , a mianwoicie patrze na ankiete a tam ajkieś kosmiczne procenty , i to troche miesza i neiwiedomo co ile tak naprawde ma procent jak są jakieś procenty 120% 90% 560% itd . czyu można to jakoś zmienić bo to troche denerwuje ...
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE (Lord Jodełko - Paladyn @ Apr 10 2005, 11:23 AM) znalazłem inny błąd , a mianwoicie patrze na ankiete a tam ajkieś kosmiczne procenty , i to troche miesza i neiwiedomo co ile tak naprawde ma procent jak są jakieś procenty 120% 90% 560% itd . czyu można to jakoś zmienić bo to troche denerwuje ...
Błąd został zauważony, zanim jeszcze forum zostało udostępnione dla userów. Z tym niestety nie da się nic zrobić to błąd powstały przy konwersji z phpBB na IPB, ale w nowych ankietach, założonych już na IPB ten błąd nie występuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom