POSZUKIWACZE!!!!!

Status
Zamknięty.

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Zator ja radzę ci byś przed każdą walką cały teren wokół obejrzał . Np : jak idziesz tym mostkiem do GD to jest jaskinia . Nie wiem czy przed nią można byłoby wejść na skały ale gdyby się dało miałbyś punkt do rozwalenia posukiwacza bez utraty życia . Jak nie będzie można się tam dostać pszukaj innych miejscy gdzie wróg cię nie dosięgnie a ty go rozwalisz .
 

???

New Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
4
Ja gram najemnikiem/lowca smokow i odkrylem pewien ciekawy sposob. Poszukiwacze sa dobrzy w walce na dystans. Jak jestes blisko, ich ogniste pociski nie trafiaja. Po prostu caly czas idz na niego i wal mieczem (toporem, czy co tam masz). Jedyne co ci grozi to opetanie (ja mam tyle roznych roslinek, jedzenia, eliksirow ze jakos mi to specjalnie nie przeszkadza). No i raz mi sie zdarzylo, ze urzyl jakiegos mocnego czaru (nie wiem co to bylo). Padlem od razu
smile.gif
 

Nazar

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
6
yo właśnie, ja mam 10 lvl i nie wydałem ostatnich PN na umiejętności (jeszcze z tym czekam) a rozwalam poszukiwacza, może i mam problem, ale po paru wczytaniach jakoś idzie, a walę nożem na wilki
tongue.gif
 

Cord_master

New Member
Dołączył
20.2.2005
Posty
2
poszukiwacze

Ja nie wiem. Jeśli ma się 9 lvl o nie można bezpośrednio iść na poszukiwacza. najlepjej pierwszemu zaatakować z kuszy albo łuku, wtedy nie będziemy opętani.
biggrin.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
NOm tak jest najlepiej zaatakowac z kuszy lub luku ja tak robie bo nie che byc opentanym i nie che mi sie z nimi gadac a i najlepiej najpier isc do jakendaru wrocic do khorinis gdzie na 20 lvl isc do Garonda i pokonywac poszukiwaczy oczywiscien ze szponem beliara ;]
 

WampiR

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
3
Ja jak wyszłem z koloni od Garonda miałem 23 lvl. Jade poszukiwaczy szponem beliara oczywiście jestem po jankerdarze
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Maximus nie kłamie to jest możliwe ja coś o tym wiem tyle że ja zacząłem od początku bo to jest nienormalne jakieś
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Jak gralem Magiem to problem z poszukiwaczami mam jesli nie mam jeszcze 3 mlvl, mam slabe czary i jadom mnie jak chcom
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Mogę sie mylic ale w NK wogóle wszystko jest silniejsze i dostajemy mniej exp
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ja mam chyba buga. Jeszcze nie skończyłem wszystkich misji w Nowym Świecie i se wróciłem do Khorinis żeby zrobić zadanie z Okiem Innosa. Chciałem popracować nad levelem. Miałem 19 poziom a bronią był tajfun którego kupiłem u Cronosa (zadaje 75 pkt). Noi spotykam poszukiwacza mam ciężką zbroje straży zaczynam go tłuc i nawet nie zabiore mu 1/4 życia to on mnie jakimiś kilkoma czarami rozwala. Podobnie jest z orkami!
Nawalam je a one jak beda mialy trafienie krytyczne to mnie 5 ciosami rozwalaja. I wogule nie moge trafić krytycznie :evil: . Może to wina broni ?? Czy ktoś może mi powiedzieć co tu jest grane ??
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Można pasożyta z bryły lodu potraktowac ale tylko magiem który posiada talą rune bo szkoda marnowac zwojów inną postacią
 

zator

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
35
QUOTE Ja mam chyba buga. Jeszcze nie skończyłem wszystkich misji w Nowym Świecie i se wróciłem do Khorinis żeby zrobić zadanie z Okiem Innosa. Chciałem popracować nad levelem. Miałem 19 poziom a bronią był tajfun którego kupiłem u Cronosa (zadaje 75 pkt). Noi spotykam poszukiwacza mam ciężką zbroje straży zaczynam go tłuc i nawet nie zabiore mu 1/4 życia to on mnie jakimiś kilkoma czarami rozwala. Podobnie jest z orkami!
Nawalam je a one jak beda mialy trafienie krytyczne to mnie 5 ciosami rozwalaja. I wogule nie moge trafić krytycznie :evil: . Może to wina broni ?? Czy ktoś może mi powiedzieć co tu jest grane ?? Bo trzeba mieć sposób na posukiwaczy(no i oczywiście szpon beliara) przyciskasz ich do sćiany oni wtedy nie ci nie robią!!! I po poszukiwaczu!!! :arrow: :arrow: A tak wogóle to mam 27lvl. i nie moge za pieronas poknać tego walonego kamiennego smoka, on sobie regeneruje życie!!!!!!!!!! :idea: :idea:
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepiej dziada z bryły lodu walnąc a potem jedno kombo i po sprawie chodzi mi oczywiście o maga bo paladynem i najemnikiem to z dystansu ciecia trzeba
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Uciekać!!!

Najlepiej uciekaj przed nimi aż nie dostaniesz leprzego pancerza i broni.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja w Jarkendarze wykonałem wszystkie zadnia łącznie z pobocznymi to jak szłem do GD miałem 34 lv.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
ja zarąbałem poszukiwacza jak miałem 11 lev. z tej kuszy co ma udar
w GD bo go pobiłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom