POSZUKIWACZE!!!!!

Status
Zamknięty.

zator

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
35
Nie uważacie że poszukiwacze są za silni ja mam 9 lv. i kurde ide se od lorda garonda z dowodem podskakując co jakiś czas i ciesząc się życiem rozwalając gobliny:D a tu nagle wyskakuje mi poszukiwacz skurczybyka sie nie da zabic!!! Z ognistej strzły nic nie obrywa a z błyskawicy marnuje mu 1/100 życia, a ja nie chce grać na kodach. CO JA MAM ZROBIĆ??? A może zacząć nową gre i pakować w walke???
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE Nie uważacie że poszukiwacze są za silni ja mam 9 lv. i kurde ide se od lorda garonda z dowodem podskakując co jakiś czas i ciesząc się życiem rozwalając gobliny:D a tu nagle wyskakuje mi poszukiwacz skurczybyka sie nie da zabic!!! Z ognistej strzły nic nie obrywa a z błyskawicy marnuje mu 1/100 życia, a ja nie chce grać na kodach. CO JA MAM ZROBIĆ??? A może zacząć nową gre i pakować w walke???

Ekheemm!!! Jakim cudem masz 9 lev?? Przeszedłeś dodatek?? Jak ja wychodziłem z informacjami z górniczej doliny, to miałem 22 lev.... I poszukiwacze troche mi sprawiali problem, ale jak podszedłem z odpowiednimi amuletami i full życiem to spokojnie zarąbywałem śledzia...

Lol podpakuj level w górniczej...
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja to poszukiwaczów kosilem z 16 lvl wczesniej to wątpie . Raczej trudno
bedzie z mniejszym levelem
tongue.gif
Idz popakuj na orkach troche ze 4 lvl to co najmniej jak bardzo dobrze grasz ale powinienes miec z 14 lvl to conajmiej:
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No to trochę schrzaniłeś trzeba było iść wpierw do nowego świata , a nie do górniczej doliny , będziesz musiał niestety uciekać przed poszukiwaczami dopóki nie zdobędziesz gdześ tak 18 levelu.No a do teleportu do nowego świata też będzie ci ciężko dotrzeć bo wszędzie jest pełno poszukiwaczy. Czeka cię bardzo trudna gra.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
heh troche bez kitu żeś przewalił ale ja zrobilem tak samo i dalem rade wiec nie martw sie
smile.gif
Nowy Swiat najlepiej przechodzic w 3 akcie to juz sobie rade spokojnie mozna dać z każdym prawie
smile.gif
tongue.gif
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
mam dle ciebie kilka wskazuwek wykup pełno bełtów i dobrom kusze a potem wkurzaj orków wbiegnij na kładke oni nie bendom za tobom biec i szczelaj do nich oni bendom jak gło**** latać wtom i z powrotem a at urobisz leveli ja wyszedłem z górniczej doliny na 17 i ich kosiłem kuszom
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE No to trochę schrzaniłeś trzeba było iść wpierw do nowego świata , a nie do górniczej doliny , będziesz musiał niestety uciekać przed poszukiwaczami dopóki nie zdobędziesz gdześ tak 18 levelu.No a do teleportu do nowego świata też będzie ci ciężko dotrzeć bo wszędzie jest pełno poszukiwaczy. Czeka cię bardzo trudna gra.


Do portalu? trudna droga? ekhm..
tongue.gif
wystarczy uzyc kamienia teleportacyjnego za gospoda Orlana
wink.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ojej w 2 normalnej bym moze sobie dal rade z poszukiwaczem na 9 ale nigdny nie slyszales ze w NK sa bardzo trudni poszukiwacze trzeba czytam forum i wogle
biggrin.gif
ja mam 20 level i czasami mam problemy z poszukiwaczami
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
QUOTE QUOTE No to trochę schrzaniłeś trzeba było iść wpierw do nowego świata , a nie do górniczej doliny , będziesz musiał niestety uciekać przed poszukiwaczami dopóki nie zdobędziesz gdześ tak 18 levelu.No a do teleportu do nowego świata też będzie ci ciężko dotrzeć bo wszędzie jest pełno poszukiwaczy. Czeka cię bardzo trudna gra.


Do portalu? trudna droga? ekhm..
tongue.gif
wystarczy uzyc kamienia teleportacyjnego za gospoda Orlana
wink.gif


Tylko w tym problem że nie użyje kamienia teleportacyjnego bo żeby korzystać z tych kamieni trzeba porozmawiać z jednym z magów wody, więc i tak musi iść normalną drogą.
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
HAHHA, ja nie bylem jeszcze w GD, gram magiem i wlasnie wybieram sie do Nowego Swiata a mam 17 lev
biggrin.gif
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
Z nowego swiata wrocilem z ok 30 lvl i poszukiwacze to bajka :]
 

Karol

New Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
14
Chyba dobrze zrobilem ze poszlem najpierw do nowego swiata
poszlem tam z 10 l i mam juz 18 a zanim wybiore sie do gorniczej doliny to bede mial 20 l i jeszcze wroce do nowego swiata w 3 rozdziale z okim innosa


Wiec poszukiwacze nie bada chyba trudni na okolo 25 l
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Według mnie nie masz szans z poszukiwaczem gdy masz taki poziom ja jak wyszłem z górniczej doliny to miałem 12level i tego poszukiwacza z trudem pokonałem potem reszte omijałem dopiero jak wróciłem z nowego świata ze szponem beliara zaczeła sie jazda!!!
 

zator

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
35
Cholera teraz mam 14 lvl. i i tak go nie moge zabić. Ale zmieniłem się w smoczego zębacza albo przyzwałem demona i było super
 

Mandor

New Member
Dołączył
16.2.2005
Posty
12
"Maximus"-niewiem czy sobie robisz jaja ale to niejest możliwe.
jak byś miał 9 level to byś ani 3 rozdzału nieprzeszedł. Ja wiem że to sciema ale musze to napisać żeby inni niemusieli tego robic zamnie.
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
w sumie jak ja poszedlem do gorniczej doliny to mialem 3 lvl jak wrocilem to mialem 5 i musialem spierniczac przed poszukiwaczami ale i tak potem dalem sobie rade. ogolnie to poziom w NK jest duuuzo wyzszy niz w normalnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom