Poszukiwacze I Pieniądze

Status
Zamknięty.

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Siemka,
Hm.. mam pewien problem, ponieważ gdy wyruszam do Koloni będąc np: Strażnikiem to skąd wziąść tyle kasy żeby kupić zbroje ciężką strażnika bo gdy wracam z koloni to są już poszukiwacze a ja mam problem żeby zabić jednego czasem nawet jednego nie zabije :( A potem będzie misja u sekoba to tym bardziej ich nie zabije. Macie jakieś rady?
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Powiedz ile kosztuje ta zbroja, ale zapewne około 2000 sztuk złota.No wiesz ja gram także w G2NK i mam 2 rozdział i mam 3000 złota, i w dodatku średni pancerz najemnika, bardzo dobry luk i bron juz niepamietam jak sie nazywaja :p Kase zdobyc łatwo, sprzedawaj u kupców jakies znalezione rzeczy, niepotrzebne bronie,zbroje,łuki,kusze, jakies cenne przedimoty np. srebrne talerze czy tam złote świeczki.Radze dołączyć także do gildi złodziej. Dzięki niej możesz się niezle obłowić.Nauczysz sie kradziezy kieszonkowej i mozesz okradac wielu ludzi z kasy i dostawac przy tym kase.Radze nauczyc sie takze skradania i otwierania zamków, w nocy mozesz zakradac sie do domów w khorinis i krasc kase oraz przedmioty z ich skrzyn.
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Wiesz, jeszcze są wydatki na bronie zbroje itp, a jak z łuku wale to mało mu zabiera hp, a nawet nie trafiam często a on mnie 2-3 razy trafi i dead. Powiedz który masz lvl jak wyruszasz do Koloni Karnej?


P.S
Da się zmienić styl walki z gothica 1 ??
 

sasza

Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
100
Tak da się zmienić. wchodzisz w opcje gry i tam jest coś takiego "sterowanie z Gothic1" (czy jakoś tak) i ustawiasz na "nie" (o ile się nie mylę) :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jak walisz slabo z łuku to znaczy ze masz slaby łuk lub masz słaby skill na łuk.Ja mam 45% i zawsze trafiam xD Jak szłem pierwszy raz do górniczej doliny to byl 2 rozdział to miałem chyba 17lvl.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Dlaczego ci sie nie chce ? przeciez to sama przyjemnośc.Ja tam lubie zapolowac i wbic troche doświadczenia :p przy okazji kase zarobie ze skór, pazurów itp.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
To na 8 za wiele nie podzialasz. Nie musisz caly czas biegac i tluc moby. Wystarczy brac kazde zadanie ktore znajdziesz i je wykonywac. Bardzo ułatwia całą sprawę. A poniewaz wszystkie zadnia w gothicu maja prawie jeden schemat to mozna uzbierac mnostwo rzeczy ktore sie potem sprzeda.

Tak wiec reasumujac. Zrób zadania wszystkie ktore jestes w stanie dostac i dopiero idz do GD.
 

kubalw

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
28
Ehh na 8 lvlu to ze tak powiem "zwalenie" bo ja na przyklad jak poszlem do GD mialem chyba 17 lvl (po jarkendarze ) i potem juz poszukiwacze szly na kilka cepow i nie bylo problemu . No a teraz to tak jak powiedział Nameless przyjmuj zadania i expij duzo .
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kase też możesz zdobyć sprzedając znalezione rośliny itp :)
pozatym w korinis jest facet co za darmo rozdaje piwko i można je brać i sprzedać :)
pozatym moi poprzednicy dobrze radzą - warto wykonywać jaknajwięcej misji - ja zazwyczaj wszystkie dokonuję do końca - to mnie kręci, pozatym faktycznie można dużo na tym skorzystać :) i oczywiście warto polować na zwierzaki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom