Postanowienie Noworoczne...

Status
Zamknięty.

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Oto kilka moich postanowień które mam nadzieję uda mi sie zrealizować:

Poprawić WRESZCIE mate z której od 4 klasy mam 2
laugh.gif


Wziąść sie do nauki i napisać egzamin na poziomie satysfakcjonującym
biggrin.gif


Stać sie bardziej wyrozumiałym dla otaczających mnie śmi.. ekhm lolków a w szczególności dla Patryka M który w tym roku straszył mnie policją - rotfl

Zacząć oszczędzać kase i sporzytkować ją w jakiś sensowny sposób(modernizacja kompa tudzież zielona szkoła)


to tyle pozdro !!
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Postanowiłem że w nowym roku zaczne chodzic na treningi jakiegos klubu piłkarskiego i bede na nich dawał 2000% tak aby w przyszłości zosta zawodowym piłkarzem! yo!
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Ja w sumie sie nawet tak nie zastanawiałam
biggrin.gif
Najbardziej chciałabym mniej się denerwować, być bardziej zdecydowaną, jeść mniej słodyczy
tongue.gif
oraz poprawic oceny i angielski
smile.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Zdecydowanie moim najwiekszym postanowieniem jest poprawienie stopni z różnych przedmiotów i zdobycia czerwonego paska na świadectwie (w co wątpie). Następne i ostatnie (z tych większych) postanowienie to zmniejszenie ilości godzin przy komputerze i konsoli (co wpływa na moje oceny). Na koniec chciałbym wszytkim użytkownikom forum i regularnym gością życzyć Szczęśliwego Nowego Roku !!! tylko nie upijcie się jak menele
biggrin.gif
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja super postanowienia nie wymyśliłem. Wpadłem tylko na to aby być milszym itp. Niewiem co powinienem sobie postanowić. Może macie dla mnie jakiąś propozycję co chociaż taką tycią. Pomocy!!!



Szczęśliwego nowego roku
cool.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom