Postacie

Jaką postacią graliście lub gracie w Gothica 2


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Ja nie mam ulubionej gildi bo zawsze starałem sie przejść gre na wszystkie możliwe sposoby,tak aby odkryc wszyskie jej tajemnice i zalety.Ale najlepiej chyba grało mi sie palladynem bo on mi sie najbardziej kojazył z wyglądu i z powołania ze średniowiecznymi rycerzami i to mi sie w nim podobało.Fajnie tez bylo grać magiem ognia bo wzbudzał powszechny respekt
tongue.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Ja głosowałem na : Najemnik ---> Łowca Smoków, bo spodobała mi się farma Onara i ludzie, którzy tam mieszkają, zwłaszcza starzy znajomi
wink.gif
Najciekawszy jest jednak sposób na dołączenie do nich
tongue.gif
. Obijesz jak najwięcej członków ( bez skojarzeń
tongue.gif
)
i jesteś w glidii
biggrin.gif
. Drugim powodem mojego wyboru było to, że prawie zawsze gram Najemnikiem.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja zagłosowalem na Najemnika-->Łowce Smoków. Starzy znajomi, najleprza broń i tak dalej. Lubie też magów ale spodobala mi sie misja "lokaj sendziego". A tak wogóle to nie lubie grać za bardzo paladynem, bo to takie wymoczki (według mnie).

Pozdro
wink.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
przeszedłem na wszystkie sposoby ale zagłosowałem na Najemnika ---> Łowce Smoków. Ta frakcja najbardziej mi się podobała pewnie ze względów na stare znajomości ( Gorn, Lee, Wilk, Torlof i reszta ) no i można nauczyć się robić fajne miecze
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Ja przeszedłem tą grę 18 razy (nudy robią swoje) i uważam , że gra Strażnik --> Paladyn oraz Najemnik --> Łowca Smoków są dość podobne i nie zrobimi różnych typów tych klas poza 2h i 1h bronie do wyboru albo dla nielicznych bron strzelecka. Postac maga mozna stworzyc na mase sposobow. Mozna inwestowac w czary atakujace ognia i mozna tez w wody , ale mozna takze w oba. Magiem mozna grac na przywolywanie (probowalem
biggrin.gif
szyda) lub nawet na przywolywanie/leczenie lub lecznie/atak
biggrin.gif
czyli magow stworzymy naprawde duzo roznych i kazdy moze inaczej walczyc --> jeden wybierze zamrozenie wrogow i wyeliminowanie ich po kolei inny przyzwie swoja armie a jeszcze inny postara sie wybic ich zanim podejda to tyle pzdr
biggrin.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ja także przeszedłem gre kilka razy. MAgiem co prawda gra się inaczej i zawsze może być ciekawie. Łowcą smoków przeszedłem tylko raz w mojej karjerze. Zazwyczaj grałem magiem lug palladynem. I tu mam dylemat nie jestem w stanie stwierdzić kim mi się grało naj fajniej. Ale na upartego wytypował bym maga. Czemu?? Bo ma fajne questy, gra miagią i nosi spódnice
laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
. Pozdro!!
 

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
Ja najbardziej uwielbiam paladyna bo do jego mocnej magii wystarczy 60 many
a do tego można mieć dobry oręż w postaci święty kat
smile.gif


PoZdRo
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Ja tam nie patrzę czy będą moi starzy kumple z jedynki czy nie. Na PIERWSZYM miejscu stawiam maga. Uwielbiam magię. W G2 czarów jest więcej bez "ładowania" i jest git. Na 2 miejscu stawiam najemnika. Dobry wojownik i strzelec. Paladyn na ostanim miejscu, bo jest łatwą profesją i nie koncentruje sie tylko na walce, ale i na magii. Sub-bossa(Czarnego maga) i Smoka Ożywieńca pokonałem bez problemu uzywając "świętego pocisku", ludzie to nie ma sensu! 2 strzaly (na serio) i po czarnym magu, a obrazenia dla ostatniego bossa był nawet duże. Paladyn do banalna postać, idzie sie na latwizne! (co z tego ze ma najlepsza zbroję w grze, i tak dla mnie Ciężka Zbroja Łowcy Smoków wygląda the best
cool.gif
)
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
W Gothica2 Najczesciej palkiem nie dlatego ze ma fajne czary i sa przegiete i latwo znimi przejsc gre powiem ze za latwo.Wole go z 2recznym mieczem np z:
Ciezkim mieczem 2recznym
Smocza Zguba
Na plecach palka fajnie one wygladaja na jego plecach.I fajnie sie lazi po miescie w pozadnej zbroi i poprawia sie troche klimat w miescie.
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Ja zwykle grałem Strażnikiem a potem Paladynem. Strażnik wprawdzie nie jest jakąś super profesją ale Paladyn jest wedłu(ó?)g mnie najlpeszy. Posiada bardzo przydatne runy oraz ma swój miecz.
Tyle odemnie.
Pozdrawia
Wolf
wink.gif
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Ja grałem takimi postaciami oraz przejscia gry:
- mag itp. (2) i teraz gram
wink.gif

- paladyn itp. (3)
- lowaca smokow (2)

nAJLEPSZA POSTACIA JEST MAG OGNIA MI SIE TAK WYAJę
wink.gif


Pozdro
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Zagłosowałam na Najemnika(Łowca Smoków). Według mnie jest to w najlepsza gildia w Gothicu II (gdyby byli magowie wody to pewnie nimi bym grała
smile.gif
). W sumie to grałam każdą postacią i najprościej gre przejść Magiem Ognia. Strażnikiem Miejskim(Paladynem) byłam tylko raz i jakoś mi nie podchodzą
biggrin.gif


<KRUK> napisał: nie lubie grać za bardzo paladynem, bo to takie wymoczki

Tu się zgadzamy
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

McJohn

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
5
Ja najbardziej lubiałem grać magiem ognia. Co tu pisać poprostu podoba mi się
cool.gif
 

MatSon

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
18
Grałem już wszystkimi postaciami po kilka razy najbardziej lubię ścierzkę nowicjusz->mag fajne są zadania i każdy ma szacunek do Ciebie, zawaliste czary, lubie pyknąć sobie śmiertelną falę i wszyscy death
biggrin.gif
Extra jest też najemnik->łowca smoków super atmosfera na farmie onara. A paladynem nie przepadam grać bo za prosto.



Pozdro!
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Mój głos wędruje na najemnika-Łowcę Smoków. Jakoś ta frakcja najbardzije przypadła mi do gustu. Gra strażnkiem-paladynem jest dobra dla początkującego z uwagi na ułatwienia jakimi można nazwać zbroje i oręż paladyna.Gra najmenikiem -łowcą jest moim zdaniem najlepsza i zróżnicowana.(samodzielne wykuwanie broni ceny zbrój-zadania dodatkowe)

To tyle
smile.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Ja pierwszy raz jak grałem to grałem

obywatel -> strażnik miejski -> Paladyn

I powiem że w tym składze bardzo dobrze mi sie grało , ale według mnie lepsza jest gra Magiem Ognia . Ale to jest tylko moje zdanie
 

Kamexo

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
10
Ja uwielbiam chodzić łowcą smoków i najemnikiem bo podoba mi sie życie takiego twardziela, a pozatym na farmie onara jest wielu moich ulubionych postaci z gothica. Ale pozostałymi postaciami tez czadowo sie chodzi
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom