Postacie

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Arcania Upadek Setarrif ma mieć to do siebie, że można będzie wcielać się w inne postacie. W jakie (według was) będziemy mogli wcielić się postacie? Lub w jakie chcielibyście?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jako fan Gothica? W żadną. To nie ta gra, by odwalać z nią takie ekscesy...
Ale pomijając to, to chciałbym wcielić się w postać Zyry. Jak zmiany to na całego. Nigdy nie gram postacią kobiet 9mowa o grach, w których jest możliwość wyboru), ale w tym przypadku chętnie posterowałbym tą właśnie postacią. Jest ona dość tajemnicza, poznajemy jej funkcję w grze dopiero pod sam koniec, ale jej samej nie poznajemy do końca. Sterowanie nią i dłuższa obecność z nią na pewno pomogłoby mi w rozgryzieniu tej postaci.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Wedle zapowiedzi, nie będziemy prowadzić swojej drużyny w grze tylko w określonych momentach będziemy mogli przejść do innej postawi. Rozumię to w ten sposób, że możemy aczkolwiek nie musimy się przenosić - przynajmniej żywię taką nadzieję. CM dał jasno do zrozumienia, że niedłogu pojawi się więcej info o tej zmianie. Jeszcze nie zdecydowałem, na kogo miałbym chęć, ale jeśli będzie wybór, że nie musimy przechodzić w inną postać, to dobrze dla mnie, bo raczej bym nie gał innym bohaterem. A jeśli taki wybór ma utrudnić rozgrywkę, to jeszcze lepiej D:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jeżeli będziemy mieli wybór, to jeszcze pół biedy. Choć i tak nie podoba mi się tak cała koncepcja ze zmianą postaci. Nic to, pożyjemy zobaczymy.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Jeśli miałbym wybór to zagrałbym naszymi starymi przyjaciółmi czyli Diego, Lesterem, Miltenem i Gornem. Postacie takie jak Zyra, które powstały w Arcanii nie mają żadnego charakteru. wydają mi się zbyt sztuczne. Chociaż chciałbym sprostować, że najlepiej to gdyby zrobić to co chcieli wcześniej czyli Genesis, granie w jeszcze starszych czasach byłoby lepsze jak dla mnie. (sorry za odejście od tematu)
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Mi się ten pomysł podoba, chociaż w ten sposób arcania dalej odchodzi od realiów gothic'a :(. Jeśli chodzi o granie postaciami innymi niż dotychczasowa to bym zagrał sobie.

Merdarion i Ningal: Zaciekawiły mnie te obie postacie, zastanawiam się w jaki sposób zostali najpotężniejszymi magami w Tooshoo.
Xardas i Zyra: Obie postacie, których za dobrze nie znamy i nie pokazują swojego prawdziwego ja.
Gorn: Chciałbym zobaczyć ilu ludzi i orków spróbował sprać :lol:
Thorus: Też dosyć ciekawa postać, chciałbym zobaczyć od samego początku w jaki sposób zaczął żądzić orkami.
 

Vellos

New Member
Dołączył
1.12.2010
Posty
21
Rado no nie wiem jak ty ale ja dobrze znam Xardasa..xD
Wg mnie bedzie mozliwosc grania Diego, Miltenem, Lesterem ,Gornem i możliwe że starym bezimennym(mam taka nadzieje) bo chcialbym nimi grac
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
@rado
Nigdy nie żądził orkami. On nimi rządził :blush: :p
@UP
Xardas jest nawet według twórców (z tego co czytałem) jedną z najbardziej tajemniczych postaci. Nigdy nie wiemy co zrobi, jak postąpi w danej sytuacji. Jest chytry, ale uczciwy, dobry, ale zły, potężny, ale "słaby".
@Topic
Jestem prawie pewien, że będziemy mogli sterować Lee. Przecież to on dowodził oblężeniem Setarrif.
Poza tym pewnie innymi osobami z otoczenia Rhobara. Tzn. Hagenem i przyjaciółmi króla.
 
Do góry Bottom