Postacie

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Chcialbym sie dowiedziec kto jaka ma postac na ktorym poziomie i z kim sie sprzymiezyl
Ja mam dopiero 52 poziom i pomagam buntownikom nordmarczykom i do pustyni jeszcze nie doszedlem
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Ja mam 28lvl nie wyszłem jeszcze z Myrtany(chce wszystko zrobić)
Sprzymieżyłem się z orkami(przez cała gre będe tym złym) B)
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Ja mam 38 dopiero i pomagam buntowi przeszedłem kilka miast Myrtany i poszedlem na pustynie ale nawet jeszcze nie bylem w okarze i nemorze więc staram się robić doużo misji w mieście do którego dojde w każdym mieście, w którym byłem mam minimum 80 respa ;)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ja mam 32 lvl i siedze caly cas na pustyni i mam ochote zostac assaynem ;] nosze dwa zaostrzone dlugie miecze i lekki pancerz assayna. zabije króla ofc mam już rune do niego ale przejde sie do nordmaru i zabije go z Lee ^_^ .

P.S.jak ktos niekumaty to ja tym jestem xD


P.S.2 coś mi nie idze tu pisanie na laptopie -_-
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
61 i wróciłem z pustyni ( 89 respa u Assasynów )
w Myrtanie porobiłem questy w miastach, wyzwoliłem Cape Dun, Monterę i Gothe. ( 41 respa u buntowników i 76 respa u Druidów )
Nie byłem jeszcze w Nordmarze.
Na pustyni zostałem Czarnym Magiem i spodobało mi się po ciemnej stronie mocy.
Ponadto wyrżnąłem Magów Wody ( uprzednio tymże zostając )
Dojrzewam do wytłuczenia buntowników coby dostać się do górnego zamku w Faring ( resp u orków +75 % )
Nie byłem jeszcze u króla.

Normalnie walczę na poziomie mistrzowskim dwoma mieczami ( własnorecznie wykute : mistrzowski i półtoraręczny ) i wspomagam się przyzwanym Demonem.
Moje wdzianko to Elitarny Pancerz Assasyna.
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
A z kad masz dwie katany bo ja znalazlem tylko jedna w jakiejs skrzyni
 

kamilmaly

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
EJ JAK WYPELNIAM MISJE W MIASTACH TO MI DOCHODZI REPUTACJA ALE TYLKO W MIASTACH A A TAK Z BOKU NIE DO CHODZI JAK SIE ZDOBYWA TA REPUTACJE BOCZNA TO JEST OGOLNA WYPELNIAM I NIC TYLKO DO MISTA DOCHODZI JAK SIE ZDOBYWA??????? A I JESZCZE GDZIE JEST GOSC CO NAM POWIE GDZIE JEST XARDAS TO JEST HANSON GDZIE JEST ?????



POMÓZCIE
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Hanson jest niedaleko Xardasa na wzgórzu sprawdź w dziale mapy,a reputacje boczną(ogólną) też się zdobywa wypełniając zadanie ale tylko niektóre,np. odbicie miasta +do buntowników
 

Pablo115

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
12
Ja mam 53 level dopiero :) i jestem na pustyni prubuje znalezć ostatni artefakt Adanosa czyli korone. Byłem też w Nordmarze zrobiłem pare zadań w tym:eek:dbiłem kopalnie orkom,znalazłem piec grobowców ale do szustego nie moge dojść. :angry:
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
Ja mam 65 lev ... wyszkolilem bezimiennego na maga B)
Szukam czaru burza ... nie jest konieczny do zadnej misji ale mam ochote go miec ..
mam artefakty adanosa .. ale jeszcze nie obralem sciezki ..
mam jeszcze otwarte wszystkie 3 drogi ;)
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
CO TAKIE MALE LVLE! Ja mam 75 i juz caly kontynent przemiezylem przez co zaczyna braknac ziol i potworków(zaczalem przemierzac Myrtane,Varant i Nordmar juz po wyswobodzeniu Cape Dun i pomocy w Reddok.Wyzwolilem wszystkie miasta i mam(dawno nie patrzylem gram od poczatku)ze 100 repu u buntowników wie sie nie podniecac ze macie po 60 :D a pozatym obralem droge Innosa
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
W najlepszym save 89 lvl, strona Beliara. Orkowie, buntownicy wybici ;). Jeszcze dokładnie zostanie pozwiedzanie Nordmaru bo strasznie kręty.
Wale z 2 katan, mam wyuczone podstawowe czary Beliara i 3 najsilniejsze. Prawie wszystkie zdolności bojowe wyuczone.
 

kamilmaly

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
a oprucz odbijania mist jak mozna???? i gdzie bo jak wypelniam w miescie czy u kogos tylko dostaje reputacjie w miescie?
 

lees

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
7
75lvl
Myrtana moja.nordmar tylko przeglądnołem .Varant większość moja,
Troche u magów wody,ognia i druidów.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(kamilmaly @ 19-12-2006, 18:24) [snapback]130438[/snapback]

a oprucz odbijania mist jak mozna???? i gdzie bo jak wypelniam w miescie czy u kogos tylko dostaje reputacjie w miescie?



Generalnie wszystkie misje od Szefów Miast ( Orkowie ) skutkują ogólnym Respem.
 

kamilmaly

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
to jak odbije jakies misto naprzyklad na pustyni to dostane reputacjie do buntownikow???
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie, dostaniesz reputacje u Koczowników.

Ja mam 48 poziom. 3 artefakty adanosa - korona, pierścień oraz amulet. Prawie cała myrtana poza Geldern i Vergradem moja. Varant - tylko trzy miasta - Mora sul, Lago i Braga. Nordmar tylko wyzwoliłem kopalnie rudy i kilka zadań w klanie Wilka i w klanie Młota. U druidów czsem zrobie jakieś zadanie. Raczej nie obrałem jeszcze żadnej drobi ale wiem że zabije i zubena i Robara a artefakty oddam Innosowi... jak się da ...




Tylko jedno co mnie martwi to mój słaby miecz jak ktoś mógłby mi napisać na PW lokacje gdzie można znaleść lub kupić jakieś dobre miecze i łuki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom