Porady Dla Poczatkujacego :(

  • Thread starter #NowicjuszAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
N

#NowicjuszAnonim

Guest
Witam wszystkich

Mam taki maly problem .. moze to jest normalne, ale dla za bardzo irytujace .. dopiero co zaczynam przygode z Gothiciem ( w jedynke nie gralem ) .. jestem w pierwszym rozdziale .. Problem w tym ze przegrywam z normalnymi Wilkami, Scierwojadami itp. Nie moge sobie z nimi poradzic .. bron mysle ze mam nawet nawet ( Wilczy cos tam
tongue.gif
20 pkt. obr. ) ale oni zawsze mnie dopadna i zabija .. probuje sie dostac o posiadlosci Wlasciciela ziemskiego i nie moge. . gine gdzies po drodze .. macie jakies porady dla poczatkujacego ? Jakies tricki ? Czy takie przegrywanie na poczatku jest normalne ? Mam 2 poziom dosw.
smile.gif
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
hehe..z drugim poziomem doświadczenia nawet na dwa dorosłe wilki bym sie nie rzucił
wink.gif
Podszkol sie przyjacielu..zabijaj szczury albo cos łatwego
wink.gif
..aa i jeszcze cos! To już ze swojej taktyki ci podpowiem..nigdy sie nie rzucaj na grupke! Sprowokuj jednego wilka albo jednego scierwka..i zabijaj po kolei a bedzie spox
biggrin.gif

Pozdrawiam
 

Rethon

New Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
4
to zalezy jeszcze w co wladowales pkt doswiadczenia (nauki)masz ich 20 za kazdy level jest ich 10 więc naucz się przykładowo siły by móc nosić lepszą broń wtedy bedzie o wiele łatwiej siły można nauczyć się u kowala w dzielnicy portowej myślę ze to tyle




POZDRO
tongue.gif
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
I rozwijaj się tak aby mieć jeden rodzaj broni dobrze rozwinięty np. siła - walka mieczami, zręczość - broń dystansowa. Staraj się urzywać jednego rodzaju broni, a jak będziesz grał magiem nie pakuj dużo w siłę i zręczność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom