Poradnik Do Gothic'a 3...

Status
Zamknięty.

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Specjalnie dla was uploadowałem poradnik do internetu na rapida, rozwiązania do wszystkich problemów znajdziecie tu:

CODE
http://rapidshare.com/files/4505622/Poradnik_Gothic3_by_Rick_for_gothic.org.pl.rar.html



ENJOY!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mam pytanie. Skoro jesteś dla nas taki miły to czemu nie dałeś normalnego linku? Na który się da wejść normalnie bez wklejania do wyszukiwarki tego? To takie trudne czy coś starasz się ukryć?

Ja tego nie ściągam.

Pozdrawiam.
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Juz sciagnolem. Wedlug Nortona jest czyste, jednak sama zawartosc poradnika dosc denna. Opisujesz tylko niewielka ilosc questow, i to dosc skrótowo.
Moze sie przydac, ale i tak nie duzo korzysci z tego jest.. Np. zaraz po Gothcie,Monterze,faring i cape dun radzisz isc do Nordmaru.. Wnioskuje z tego ze grasz na kodach bo malo kto po takim malej dawce gry przetrwa w nordmarze...
Ani tez n ie napisales ze po wyzwoleniu 3 miast masz po grze praktycznie bo potem juz nie bedziesz mogl gadac z orkami w innym miastach bo sie beda rzucac na ciebie, wiec lepiej najpierw porobic questy w miastach z orkami pozwiadzac Varant a potem odbic miasta.
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
ja przetrwałem na 20którymś levelu... trzeba dużo biegac wzdluz drogi , omijac potworki, patrzec na mape i save/load jak cie zabija ^^
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Dark Shadows
Na wielu forach admini wymagają, aby linki były w klamrach CODE. Jest to potrzebne po to, aby nie wyszukiwały wyszukiwarki :) np. Google...

Rick
Nie do wszystkich bo to jest mini poradnik do Gothic'a 3. Znajduje się on w orginale. Mówiąc krótko - nic szczególnego tam nie ma...
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
No, ale masz opis niektórych questów, może ci się to przydać, heh...
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Mi? Mi nie bo go mam na papierku, ale większości tak :) Mimo wszystko dzięki :)
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
To jak masz na papierku to moglbys przepisac albo zeskanowac wyslac mi i ja przepisze ;p
Napewno bedzie dokladniejsze niz to co on tam powypisywal.. Polowy questow nie ma a te co sa jest tylko napisane co masz zrobic ale juz gdzie i jak nie pisze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom