porada dla wszystkich którzy nie mogą zabić kamiennego stra.

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
porada dla magów którzy nie mogą se poradzić z kamiennymi strażnikami w nowym świecie. Więc jak się idzie na fortece np.umarłych to powinno się mieć ok.250 strzał a to dlatego że można wykorzystac ich glupote .W fortecy koło obozu orków są ich namioty a do namiotów są przymocowane kołki więc zwabiamy strażnika w pobliże takiego kołka i na niego wskakujemy(na kołek dla niekumatych (nie na strażnika :wink: )) i nawalamy straznika strzałami warto przedtem zręczność do przynajmiej 30 podbić żeby były strzały silne i zabierały mu trochę.więc to fortece to jusz wiecie jak obreobić i powybijąć strażników można także nazwabiać strażników kilku naraz.Teraz przejde do innych fortec ,w inne fortece są budowane jak piramidy lub takie duże schodzy na wysokoś bezimiennego , więc wchodzimy do takiej fortecy zwabiamy strażników na zewnątrz i zeskakujemy na jeden poziom niżej (skaczemy po prostu o jeden blok niżej)i strażnicy się blokują i tesz możemy w nich ze strzał nawalać.Taką samą metodą można zabić zombi i pełzacze w fortecach.Ta metoda powinna działać jak mi działała to i racxzej wam.Oczywiście mogą z niej skorzystac wszystkie postacie z gry(ja przechodziłem magiem)
 
A

Anonymous

Guest
Sprostowanie: pisząc o głupocie mam na myśli głupote strażników kamiennych a o namiotach to mam na myśli namioty orków
 
A

Anonymous

Guest
Jeszcze jedno napiszcie czy u was ta metgoda chodzi bo jestem ciekawy
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
U mnie nie działa bo po prostu strażnik zekakuje z bloku prosto do mnie a z tym kołkiem to działa
biggrin.gif
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Hmmm... nie grałem jeszcze magiem w NK ale zdaje mi się, że jak już wskoczysz na kołek czy tam inaczej zablokujesz strażnika to można by go czarami rozwalić, czyż nie?
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
sam kiedys chciąłem napisać o tym ale u mnie wrzystko działa i do tego jeszcze porada taka że kamiennych strażników nawalasz na hama a oni nie zdąrzą uderzyć ( u mnie to dziaLa) po prostu u mnie sa zawolni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom