Porównanie grafiki i ankieta:)

W jakiej grze ci sie bardziej podobała grafika?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Link_mc

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
6

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Dla mnie bardziej dopracowaną grafiką jest GII lasy są dopracowane są kszaki i jest bardziej porośnięty a w GI są drzewa. Poprostu w G2 jest według mnie lepsza grafika :wink:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
MOże lepsza ja jednak oddałem swój głos na G1 jest starszy a grafika podobna w dodatku(między innymi) to grafa z 1 dała tej grze taki klimat :roll:
 
A

Anonymous

Guest
Przyglądnijcie sie temu scrennowi pierwszemu (posiadłość magów ognia)
w gothicu 2 tylko nowe tekstury nałożyli na stare budowle.. LoL poszli na łatwizne.. zresztą w tych czasach już morrowind był,pixel shader był dostępny,dynamiczne cienie. itd.. wystarczy porównać grafike z morrowinda w którym są tekstury nie najlepszej jakości,w gothicu 2 są lepsze tekstury niż w morrowindzie ale pixel shader,cienie,itd.. dodają urok graficzny morrowindowi
,gdyby gothic2 posiadał te bajerY to
tongue.gif
oh my god co to by było:)
za ras porównam grafe z morrowinda do gothica:)
 

BezImieny

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
8
Wiadomo że G2 wystarczy popaczeć na tereny gdzie oczekują nawas SMOKI (Diabelne pomioty Beliara) :twisted:
tongue.gif
biggrin.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Bardziej lubię GOthic I, no ale co tu się okłamywać. W Gothic II, grafika jest bardziej żywa, czuję się jakby to było naprawdę (nie licząc tych błędów :/ ) idąc przez bagna, polanki, ziemie orków. Pozatym jak byłem młodszy to trochę się bałem terenów wokół zamku
smile.gif


Gothic II jest bardziej mroczny i chyba dla trochę starszych (przyrównując tu nawet quest z czerwoną latarnią
biggrin.gif
)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Cor Angar, prosiłbym cię o zmniejszenie 'sygnaturki'.

A co do tematu. Ja więszej różnicy nie widzę. Zresztą rzadko kiedy przejmuję się grafiką, ważna jest sama gra. Jak grałem w g1 pierwszy raz, to zajmując się fabuła i rozwojem na grafę nie zważałem.
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Lepsza jest ta w Gothic 1, ach te czasy gdy włączyłem ją pierwszy raz cudowne kolory, naturalność, po prostu wyjątkowo klimatyczna, ile ja bym dał by zapomnieć jak to było i znów się tym cieszyć
tongue.gif
. Ta z G2 może i była lepsza, ale to już nie to samo...
 
A

Anonymous

Guest
W G1 grafa niejest zła ale w G2 grafa gniecie jaszce jak ktoś ma dobrego kompa i zasięg na 300 to gra zabija
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
smile.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
stawiam na G2.
wiekszy zasięg widoku
ładniejsze krajobrazy
fajne miasto
duży ładnie zrobiony ląd
biggrin.gif
brawa
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
zazwyczaj części 2 różnych gier mają lepszą grafike tu było tak samo
biggrin.gif
stawiam na G2
 

Shaqal

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
1
W GII jest lepsza odrobine grafa niż GI. Tylko ze GI powstal duzo wczesniej. W GII z grafa nie zrobili prawie nic.Przede wszystkim nie zoptymalizowali enginu, bo kurde tnie sie gra. Jedynie co to dodali pare krzaczkow i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom