popatrzcie!!! jestem strasznie zdziwiony!! o_O

  • Thread starter ReZiWiz
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Mianowicie dziś poszukiwałem grafiki związanej z gothiciem.....w pewnym momęcie trafiłem na czeską strone o grach. Nie było by nic takiego, gdyby nie fakt że ujrzałem całkowicie nową grafike z GII & NK :shock: Szok w trampkach. np:


gothic2scr12.jpg


Co o tym myslicie? jeszcze mam dla was cały spis :shock: Zobaczcie:

http://bonusweb.idnes.cz/download/screensh...2scr020116.html

Jak myslicie? to jakis mod?

ps. Tylko niektóre to te screeny z nową grafą
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ehmmm.... troszke to jest , dziwne. :? Ale pewnie ktoś sobie poużywał kodów żeby zrobić jak najlepszego Screena
biggrin.gif
w końcu można zrobić wszystko z kodami więc niektóre sytuacje jak np. Czarny Troll w miejscu gdzie go zazwyczaj nie ma to nic wielkiego. wystarczy wpisać kod 8)
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE Ehmmm.... troszke to jest , dziwne. :? Ale pewnie ktoś sobie poużywał kodów żeby zrobić jak najlepszego Screena
biggrin.gif
w końcu można zrobić wszystko z kodami więc niektóre sytuacje jak np. Czarny Troll w miejscu gdzie go zazwyczaj nie ma to nic wielkiego. wystarczy wpisać kod 8)

A czy kodami mozesz cyknac taki screen?:

http://bonusweb.idnes.cz/obrazek.html?obra...othic2scr05.jpg

Wydaje mi się że nie cykninesz takigo screena kodami
tongue.gif


A pozatym chodzi mi o grafike, a nie o smocze zębacze!!
A może to wersja beta abo specjalnie przygotowana na targi E3? (czy jak sie to anzywa
tongue.gif
)
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
OOOO
ohmy.gif
ohmy.gif


O KURDE SZOK W ADIDASACH !!!!

NO nie to jest dziwne ale wygląda pięęęęęęęęęęęęknie !!
Ciekawe co to jest !! JA CHCE DO CZECH !!
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
gumis napisał:
QUOTE A czy kodami mozesz cyknac taki screen?:

http://bonusweb.idnes.cz/obrazek.html?obra...othic2scr05.jpg

Wydaje mi się że nie cykninesz takigo screena kodami

A pozatym chodzi mi o grafike, a nie o smocze zębacze!!
A może to wersja beta abo specjalnie przygotowana na targi E3? (czy jak sie to anzywa )

Da się taki screen z kodami zrobić nie ma problemu
biggrin.gif
naprawde , ale co to za screeny to poprostu tylko kody wpisali i zrobili pare przerubek i jest. Podobno jest mod po niemiecku ktory daje sporo i ma sie tak jakby własnaą drużyne której wydajesz polecenia co mają robić itp. Mój kumpel przerabia go na język polski jak coś to może dam znać
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć...
Bardzo mi się podoba, ale powiem szczerze że nigdy nie widziałem czegoś podobnego
ohmy.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Trzeba w kącu urzyc kodów żeby wyszedł wypas screen
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Screnshot

Takie screny..... nic wielkiego:
Wystarczy sie odpowiednio ustawić i włączyć wzrok na jakieś 1000%i już.
A te zębacze to nic prostrzego jak kody.
ps.Chociarz w nocy kruka widzałem w okolicach khorinis orki elite ,także zembacze też mogą być.

[ : Pią Lut 25, 2005 5:21 pm ]
Ale skąd do holery ten struj magnata w khorinis!!!!!!!
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
O co wam chodzi z tą "grafiką"?
Przecierz screen jest normalny, no może poza tymi zębaczami
ale tak to nie widze nic dziwnego :?
 

lol

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
2
Ludziska! To są screeny z Beta-Testów kiedy pewnie szlifowali silnik oraz całą oprawę graficzną. Twórcy mają pełną swobodę co do tworzenia rózności w różnych miejscach (np. Magnat w Khorinis).

lol
 
R

ReZiWiz

Guest
O co wam chodzi z tą "grafiką"?
Przecierz screen jest normalny, no może poza tymi zębaczami
ale tak to nie widze nic dziwnego :?

Tjaaaa....to chyba nie dowidzisz....... a może ten też jest zrobiony kodami i grafika jest normalna :?:

gothic2scr11.jpg


Ludziska! To są screeny z Beta-Testów kiedy pewnie szlifowali silnik oraz całą oprawę graficzną. Twórcy mają pełną swobodę co do tworzenia rózności w różnych miejscach (np. Magnat w Khorinis)

Z tym się mogę zgodzić. Zobaczcie chociazby triler gothic I (ten powstały jeszcze przed wydaniem gry). Pokazane są tam dużo lepsze efekty walki. Nawet jest pokazane chwilowo menu i o dziwo pisze tam "miltiplayer" :?
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ehh... Przecierz widac, że to nie screen (to powyżej :roll: ). Kto by ci zrobił, że nasz bohater sobie idzie, a ty obracasz kamerę i robisz mu "forkę" pod takim kontem. Poza tym jest ten pasek z życiem. Coś tu nie gra.
Ja myśle, że jakiś nakręcony czech wzioł sobie znalazł gdzieś teki obraz. Wzioł go do jakiegoś programu i przerobił. Poza tym nie ma tego pomnika paladyna na tej jakby fontannie
 
R

ReZiWiz

Guest
Kto by ci zrobił, że nasz bohater sobie idzie, a ty obracasz kamerę i robisz mu "forkę" pod takim kontem. Poza tym jest ten pasek z życiem.

Taki kąt możesz uzyskać wciskając b i wpisujac marvin i minipulowac F7. Pozatym napisał już lol po wyżej e to wersja beta. Tak samo jest w gothicu I. Miało być więcej terenów a skonczylo sie na takim małym. PObieżcie triler Gothic I i sami zobaczcie:

http://download10.vel.pl/gs/gothic/filmy/g.../gothic32mb.exe

Na stronie z tym plikiem jest jego opis. wygląda to następująco:
"Zwiatun pierwszej części Gothic. Powstał długo przed wypuszczeniem oryginalnej gry, dlatego zawiera lokacje, tekstury itd., które nie ukazały się. Nawet menu wygląda inaczej."

Widzicie? Może te screeny które widzimy mogły być w wersji beta i była gra w przygotowaniach, a później dopracowali to i zmniejszyli grafe.

Takie screny..... nic wielkiego:
Wystarczy sie odpowiednio ustawić i włączyć wzrok na jakieś 1000%i już.

tjaaa....no i tu jest problem.....albo mi się wydaje, albo najdalszy zasięg widzenia to 300% :roll:
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
No w tym drugim screenie widzę różnicę :!:
ohmy.gif

Chciałbym mieć taką grafe...
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
grafika w tym 2 screenie ładna ale czegoś tam brakuje, jakas taka pustka jest a co do kodów to myśle że musiały być uzyte bo nie da sie mieć zbroji magnata która jest na jakimś z tych rysunków
biggrin.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
jeju połowa screenów z G2 to są screeny z Beta testów a taką grafe chcecie mieć?? kupcie se Pentiuma 4 3000, jakiegoś zarąbistego radka 1000 ramu i ustawcie na max detalach a będziecie mieli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom