Pomyslodawca Kradziezy Rudy

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
witam...

mam do was pytanie... co sie bardziej oplaca zabic pomyslodawce za 500 doswiadczenia czy wziasc od niego 2000szt. zlota i zadanie sie anuluje...
jak wybraliscie i jakie byly konsekwencje ?

btw.

- gdzie sa rozkladajace sie lwy ?

- skad wziasc rude dla kowala? (dalem mu juz 5 z ekwipunku ale potrzeba wiecej bo 10)

- Kiedy zniknie mi zadanie "Dostep do Ishtar" ? juz tam chodze sobie spokojnie a to nadal jest...
 

Santiago

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
Ja go zabilem mial przy sobie ok 300 szt zlota. Kiedy powidzialemo tym Nigmalowi w Mora Sul dostalem doswiadczenie i 1000 szt zlota. Czytalem ze tego zadania nieda sie ukonczyc to jest bug. Takich stabek znajdziesz od cholery w Nordmarze. Sam aktualnie szukam tych lwow, wiem ze sa miedzy innymi w jakiejs jaskini na polnoc od Zarkosa ( sam mi z reszta to powiedzial).
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Aha pytanie jeżeli bedzie pisać na nich rozkładające sie lwy to ich nie widziałem a jeżeli nie to spotkałem grupke gdy szedłem do isthar ! Leżą na takiej wysepce lwice i lwy! na północny zachód gdy stojimy tyłem do asasynów przed bramą!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Santiago @ 08-12-2006, 21:23) [snapback]129551[/snapback]

Ja go zabilem mial przy sobie ok 300 szt zlota. Kiedy powidzialemo tym Nigmalowi w Mora Sul dostalem doswiadczenie i 1000 szt zlota. Czytalem ze tego zadania nieda sie ukonczyc to jest bug. Takich stabek znajdziesz od cholery w Nordmarze. Sam aktualnie szukam tych lwow, wiem ze sa miedzy innymi w jakiejs jaskini na polnoc od Zarkosa ( sam mi z reszta to powiedzial).



w grze jest blad jaskinia na polnocy to jaskinia Haran Ho wojownika koczownikow... (jego grobowiec)
tak naprawde jaskinia znajduje sie na zachod od obozu zarkosa... czyli po prostu prostopadle do krawedzi urwiska nad ktorym lezy oboz :) wchodzisz w taki maly "kanion" na ktorego koncu jest jaskinia ... jest tam 6 rozkladajacych sie lwow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom