Pomocy!!!

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam problem z jedna misja. Mam szukac ornamentow znalazlem joz 2 ale trzeci jest w Lesie. Saturas powiedzial mi zebym poprosil kogos z miasta do pomocy, wiec poszedlem do Laressa, ten powiedzial mi ze mi pomorze i kiedy chce wyruszyc jak joz mowilem zdobylem dwa pozostale ornamenty a u Laressa nie mam dialogu zeby wyruszyc na posukiwania ostatniego co mam zrobic. Prosze o pomoc, z gory dziekuje.
 
S

Sir Karolus

Guest
Co do Laresa nie wiem ale jeśli wiesz gdzie jest Słoneczny Krąg to na lewo od niego są schodki idziesz po tych schodkach schodzisz kawałek na dół, mijasz kopalnie/jaskinie i jeszcze troche napotkasz krąg.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja nie wiem czemu Lares z tobą nie idzie bo ja byłem twardy i poszedłem sam. opis jak tam trawić masz u góry więc ja tam nie będę opisywał bo po co?? A moze musisz załatwić kogoś na miejsce Laresa?? Bo jak idzoesz do magów wody to tak musisz zrobić
tongue.gif
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
To chyba jakiś bug bo mi tak samo wyskakuje :cry:
Ale chyba dasz sobie sam rady bez Laresmana :?: :!:
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
poco ci lares idz tam sam a krag jest chyba na mapie zaznaczony
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Prawde mówiąc to raczej nie jest
sad.gif
, ale łatwo go morzna znależć, jest prawie na skraju puszczy troche mad drogą, i nie polecam iść przez puszcze jeśli jesteś jeszcze słaby, najlepiej okrążyć całą plansze i zrobić to jak było opisane wyrzej, albo bieć przez cały las się niezatrzymując
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom